2733
2734
عنوان

نتیجه کنارگذاشتن نی نی سایت واسه من😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 51 پست
نه جنوبم کانال زدم ونپونه کارامو گذاشتم

موفق باشی

کسب و کارت پر رونق باشه 

منم از یه کانالی یاد گرفتم و تازه شروع کردم بنظر ت درآمدش خوبه؟

البته کیک درست نمیکنم

فقط سوسیس کالباس

تهرانم

عزیزم بادستورای نتی خیلییییبی متفاوته طعمشون کاملا به کارخونه ای هانزدیکه

عه،نمیدونم من درست نکردم ولی قبلا خالم درست کرده بود از گوگل دستورشو دیده بود راضی بود نمیدونم🙄

چقدر دردناک است وقتی ناتوان می ایستی در برابر از دست دادن با ارزش ترین چیز زندگیت!!!مادرت😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درست میکنم  میشه بگی چجوری مشتری پیدا میکنی من اول راهم

توی کانال خودم میذارمشون اولم دوستام روواسشون یکم بردم خوششون اومد واسه باشگاهم بردم و....

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
موفق باشی کسب و کارت پر رونق باشه  منم از یه کانالی یاد گرفتم و تازه شروع کردم بنظر ت درآمدش ...

اگربتونی بهشون اطمینان بدی که محصولت سالمه صددرصد تهران بودن هم حودش یه مزیته موفق باشی عزیزم

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
2728
والا من که کار هنری کردم هیچ کس نگفت اینا چین کلی شمع و کارای سفالی انجام دادم حتی پیجمم باز گذاشتم ...

الهی عزیزم ان شاالله پرروزی باشین

سوسیس رو با دستگاه چرخ گوشت درست کردی؟

بله باچرخ گوشت کارمیکنم