2733
2734
عنوان

اونایی که موسیقی گوش نمیدن یا ترک کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 6907 بازدید | 106 پست

هر كس آزاده انتخاب كنه موسيقى گوش بدهد يا خير.من به اين بخش كارى ندارم و البته نبايد هم داشته باشم ولى در رابطه با انتهاى مطلبى كه به عنوان مطلب علمى گذاشتيد و گفته شده بود بتهوون و واگنر به خاطر موسيقى ضعف اعصاب گرفتند و از خدا طلب مرگ كردند! بايد بگم كه بتهوون در ٢٧ سالگى(شايد هم٢٨) به احتمال زياد به خاطر مشكل ژنتيكى ناشنوا ميشه( و نه به خاطر باس بيش از اندازه ى سمفونى٥) و با توجه به عمر ٥٦ ساله اش، ٢٩ سال از عمرش رو صرف ساخت موسيقى هايى كرده كه نميشنيده از جمله معروف ترين اثرش يعنى سمفونى نهم رو در همون زمان ساخته.پس عملا چيزى نميشنيده كه به خاطرش ضعف اعصاب بگيره و از خدا طلب مرگ كنه كه البته علت مرگش هم مسموميت با سرب بوده.

ريچارد واگنر هم براى كسانى كه با تاريخ تئاتر جهان آشنا هستند آشناست و علت مرگش حمله ى قلبى بوده اون هم نزديك ٧٠ سالگى و اگر زندگى نامه اش رو بخونيد يا كتاب تاريخ تئاتر جهان براكت(كه معتبرترين هست/تئاترآلمان قرن ١٨ و ١٩) رو مطالعه كنيد به هيچ عنوان به هم چنين چيزى كه در اون مطلب گفته شده اشاره نكرده.برعكس واگنر به علاقه و اصرار هاى شديدش به اسطوره سازى در تئاتر توسط موسيقى معروف هست.

چون از اين مطالب اطلاع داشتم و مطمئن بودم نوشتم.

ممنون كه خونديد.

!화이팅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘