2410
2553

چه جوری ترک کردین؟

راز موفقیتتون چی بود؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

راستش به راحتی، دیدم فقط داره عشق میتراشه و ناخودآگاه ذهنمو میبره سمت داشتن کسی گذاشتمش کنار

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2714

ترک نکردم ازاول گوش نمیدادم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

هرچی داشتم پاک کردم و بعدم دان نکردم زیاد. بجاش اهنگ ملایم بی کلام 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

شوهرم ب هیچ عنوان دوست نداره 

خوب تو ماشین ک نیست

خونه هم بچه ها مدام کارتن و پویا 

تو گوشی و هندزفری هم خوشم نمیاد واسه اعصاب خوب نیست

اینجوری شد ک من ی معتاد موسیقی  کلا تررررک داده شدم😀

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2706