2733
2739

دوستان پسرم ۱۴ماهشه 

توی صورت و ناحیه پوشکش دونه های قرمز زد بردم دکتر گفت اگزماست اوسرین داد زدم صورتش چند روزه خوب شد اما ناحزه پوشکش چند هفته بود خوب نمیشد بردم یه دکتر دیگه ازن تشخیص قارچ داد

اینم بگم تو ناحیه پوشکش یکی از دونه ها هی زیادم میشد

حالا مساله م اینه تو نی نی سایت هر چی میخونم کسایی که بچه شون قارچ داشته  پمادایی که این دکتر داده برای قارچ و ندادن اصلا یه چیزای دیگه دادن 

پماد درموفیکس داده و پماد ایپونتن یاهمون دکسپنتنول

که در مورد درموفیکس تو نت خوندم زیر ۱۲ سال توصیه نمی شود حالا موندم چرا این دکتر این دارو رو داده  

یارب به کرم برمن درویش نگر برمن ننگر برکرم خویش نگر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

صورتش احتمالا اگزما بوده تو صورت  قارچ نمیزنه

و جای پوشکش هم اگه دونه هست قارچه هر دارویی دکترش داده استفاده کن البته اگه متخصص اطفال داده 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

پسر منم ماه اول تولدش اینجوری شد برای صورتش همون اوسرین داد برای پاهاش هم پماد ان ان و کلوتریمازول و یکی دیگه باهم قاطی کردم روزی سه بار زدم خوب شد

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

عزیزم اگه تهرانی برو دکتر فرنقی با یک نسخه خوب میشه از اساتید قدیم بیمارستان راضی هست. یکدونه از مطبهاش شمال شهره یکدونه هم جنوب شهره

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

بیماری پوستیه؟ ببرش پیش دکتر ایمان روغنی تو تهران

مامانم هم هرجا میرفت دکترا تشخیص نمیدادن اما روغنی معجزه‌س

تو بیمارستان فوق تخصص پوست و موی رازی هم ویزیت میکنه مطب خودش هم هست

زنگ بزن بپرس بچه هم میشه ببری پیشش یا نه

سرچ کن اسمشو تو گوگل

❤️🧡💛💚💙💜💖

پماد کلوتریمازول با هیدروکورتیزون قاطی کن بعد بزن روش . البته قبل پماد با شامپو اون دونه هدرو کامل بشور خشک کن و سشوار بگیر .بعو اون ووتا پمادو ک گفتم قاطی کن بزن و پوشکش نکن همینجوری با شلوار بزارش هوا بخوره .چند بار تکرار کن سه سوته میره

پسر منم ماه اول تولدش اینجوری شد برای صورتش همون اوسرین داد برای پاهاش هم پماد ان ان و کلوتریمازول و ...

اسن اون یکی رکوبیزول بود عالی بودن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
پماد کلوتریمازول با هیدروکورتیزون قاطی کن بعد بزن روش . البته قبل پماد با شامپو اون دونه هدرو کامل ب ...

دختر منم اینجوری بود فوری خوب شد کلوتریمازول با هیدروکورتیزون یا ان ان قاطی کن . فقط بچه رو با شامپو بشور بعد بزن عالیه

حاالا مطمینی قارچ و این چیزهاست ؟الرژی نیست ؟

آلرژیم داره 

آبریزش بینی داره که واسه اونم لوروتادین داده 

کلن این دکتره خیلی دارو میده 

نمیدونم چکار کنم

یارب به کرم برمن درویش نگر برمن ننگر برکرم خویش نگر
2706