2737
2739
عنوان

جدا خوابیدن!!! جامو جدا کنم؟؟؟

1932 بازدید | 87 پست

کیا از شوهراشون جدا میخوابن؟ من دوس دارم جای ساکت بخوابم ولی شوهرم جلو تلوزیون! دو ساله جلو تلوزیون میخوابیم تختمم دکوریه منم با صداش خوابم نمیادو کلا بدخواب میشم چون وقتی خوابم میاد با صدای تلوزیون نمیتونم بخوابم😐 جامو جدا کنم؟؟؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

چاره اي نداري بكن ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کار همسرت درست نیست

تلویزیون و خاموش کنن ببرش رو تخت بخوابونش

مقاومت کرد هم دعواش کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
جدا کردن جای خواب در هر صورت غلطه

همینجور بدخواب طی کنم؟ تا حرف میزنم شوهرم میگه خب برو اون اتاق بخواب😒

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ما در حال حاضر جدا میخوابیم

ولی شما این کارو نکن! رابطه تون سرد میشه 

و مثل من شاید عصبی هم شدی بدتر

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ما جلو تی وی ول میشیم..ولی از اول باهم شرط گذاشتیم ک تو اتاق خواب بدون موبایل و تی وی  بخوابیم.

جاتو جدا نکن.

ب هیچ وجه

با شوهرت حرفربزن.

تی ویرو بذار رو تایمر و با شوهرت حرف بزن و بخوابین

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2706