2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا انقدر مرد ها بی احساس ان  نمیثونن زن ها بدون محبت میمیرن چکار کنم با این مرد که مثل سنگ م ...

هیچی باهاش مدارا کن هر آدمی یه اخلاقی داره بالاخره 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
مثل اینه که ببخشید یه خانومی سرد مزاجی داره و آقا ه خیلی گرمه و آقا گله کنه بهش بگین مدارا کن 

دوست دارید مث بعضی کاربرای نادون توصیه به اجرا گذاشتن مهریه و طلاق کنم؟

سنگی به زورت نمیرسه جابجا کنی بشین تکیه بده بهش 

عزیزم بعضی ازاقایون به دلایل مختلفی مثل محیط خانوادگیو....درنشون دادن محبت ضعیف اندبعضبی ازاقایون بالمس کردن وچسبیدن داعمیشون دوست داشتنونشون میدن بعضیاباخریدوتامین رفاه زندگی.همسرتون حتمادوستتون دارن اماراه نمایششوبلدنیستن که ممکنه نشات گرفته ازتربیت خانوادگی هم باشه.باهاشون صحبت کن ونیازاتوبگومطمعن باش اگه لحنت مناسب باشه میپذرین وبه تدریج اصلاح میشن.

الهه،،،،،،،،
دوست دارید مث بعضی کاربرای نادون توصیه به اجرا گذاشتن مهریه و طلاق کنم؟ سنگی به زورت نمیرسه جابجا ک ...

واقعا طلاق که نمیتونم بگیرم با دوتا بچه 

ولی تحمل اینکه به من محبت نکنه و با خانم معلمش شبی یه ساعت چت کنه و قربون صدقه اون بره سخت تره

واقعا طلاق که نمیتونم بگیرم با دوتا بچه  ولی تحمل اینکه به من محبت نکنه و با خانم معلمش شبی یه ...

سعی کنید استقلال فکری بیشتری داشته باشه وابستگی روانی و فکری تونو به دیگران قطع کنید و بخودتون متکی باشید