2737
2734

نی نیم 40 روزشه ... خیلی گریه میکنه شبا کولیک داره ...

هرچی کولیکز و کریپ میچر دادم اثر نکرد

تا که خواهرم گفت بچه من بدتر از تو بوده ...زنیان دادم بهش 

زنیان اندازه نصف قاشق چای خوری ریخت تو اب جوش گذاشته مزه پس بده  بعد حدود 10 قطره داد به نی نیم ... نی نیم اروم شد و تاصبح خوابید ..

امشبم خودم باز 10 قطره دادم  ... دو ساعت گذشته الان اروم شد و خوابیده ... 

ضرره نداره ؟ اثرش که خوبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم بچه از تلخیش بیهوش میشه🤣خیلی ناجوره زنیان

عزیزم پدی لاکت رو امتحان کن حالت درمانی داره نه مسکن

کولیکش به دوماه و نیم  سه ماه نکشیده خوب میشه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
پدی لاک دادم اثر نکرد

پدی لاکت درمانیه عزیزم دوتا شیشه باید بهش بدی تا دوره درمانش کامل بشه

اصلا ب عنوان مسکن حسابش نکن

باعث میشه سیستم گوارشش تکمیل بشه نفخ نکنه دیگه

باید صبر داشته باشی

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
پدی لاک دادم اثر نکرد

عزیزم زنیان عالیه حیف که دیر فهمیدم پسر من رفلاکسیه زنیان خوبش کرد

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738
فک کنم بچه از تلخیش بیهوش میشه🤣خیلی ناجوره زنیان عزیزم پدی لاکت رو امتحان کن حالت درمانی داره نه م ...

زنیان تنده نه تلخ 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
واقعا من خودم میخورم خیلی مزش بده نوزاد چه جوری میخوره نی نی منم رفلاکس داره 

یک قاشق عرقشو بریز تو دو قاشق اب جوش نبات و با سرنگ بهش بده بعد از هر وعده غذا پنج سی سی 

واقعا من خودم میخورم خیلی مزش بده نوزاد چه جوری میخوره نی نی منم رفلاکس داره 

پسر من نوزده ماهشه

2706