2737
2734
عنوان

کدوم خوشگلترن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 81 پست
میترسم دوروز دیگه از حرف دیگران اعتماد بنفس بچم پایین بیاد

اگه تو اهمیت ندی چیزی نمیشه نترس  پسر به این خوشگلی 

بگو ایشالا خدا به همه یک یدونه از این گل سرسبدا بده  به خنده  

خیلی شبیه به هم هستن.رنگ چشم و موهاشون فرق  میکنه.که هر دو تاش یه نوع زیبایی خاص دارن

عکس بچگی های پسرمم میزارم یه چند دقیقه دیگه باید برم رممو بندازم تو گوشی لایکتون میکنم بیاید ببینید

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من جفتشون در یه سطحن

اینا چون تفاوت سنی دارن نمیشه خوب مقایسه کرد چون معمولا نی نی ها بیشتر به دل میشینن

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2731
2740
اسی عکس پسرتو گذاشتی لایک کن حذف هم نکنی تا بیام خخ

عکس کوچیکیاشو پیدا نکردم همون بود ک دیدی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

الهییی زنده باشن هردو نازن

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
هر کدوم زیبایی خودشونو دارن ایشالا بختشون خوب باشه خدا بهتون ببخشه

ممنونم

استاتر تو فامیل ما دوتاجاری بودن دوتا دختر همسن داشتن یکیشون سفید و تپلی اون یکی سبزه بیچاره همش میگفتن اونی ک سبزه زشته جلو مادرش  زد و این دوتا بزرگ شدن دختر سفید ظرافت نداره اصلا جز پوست سفید ک اونم پسند بعضیام نیس چیزی نداره ولی سبزه ها رو خدای من انقد زیبا شده ک بار اول ک دیدمش نشناختمش تو  عروسیا مثل ملکه هاس  هردو عقد کردن بعد عقد خیلی عوض شد

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
2706