2737
2739
عنوان

۵شب گذشت و ازش خبرش نشد😔

2831 بازدید | 113 پست

همیشه من رفتم واسه اشتی ایندفعه رو خواستم متفاوت عمل کنم چندروز قهر شدیم بازم نیومد همیشه دعوا داشتیم ولی قهر نداشتیم ب اینصورت این اولین باره..اگه خودم برم سراغش میترسم واسه وقتی ازدواج کردیم واسه قهرام تره هم خورد نکنه(یه ساله نامزدیم بدون عقد)...چیکار کنم من😔ی دعوای مسخره تهش چیشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تاحالا قهر بودی ازین به بعدم باش

یکی اشی مشیو صدا بزنه بیاد بش مشاوره بده اون بلده کاره😁

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
سره چي 

منو تو اینستا بلاک کرده ب این دلیل ک چرا بهش نگقتم ک میخوام اینستا نصب کنم تازه یکی دوهفته بعد از اینکه نصب کردم اینکارو کرده من پست گذاشتم استوری گذاشتم دیده لایک کرده چیزی نگفته تازه بعد دوهفته یادش اقتاده چرا من بهش نگفتم منم گفتم دلیلت برا بلاک قانع کننده نیس میتونستی ازم بپرسی یا حرف بزنی ک چرا بهت نگقتم ن اینکه بلاک .با نصب اینستا مشکلی نداشت میگه مشکلم اینه چرا بهم نگقتی..بهش گفتم تا منو از بلاکی در نیاوردی اس نده اونم گفت بسلامت

2706