2737
2739
عنوان

بچه های شماهم اینطورن؟؟

103 بازدید | 6 پست

پسرم سه سال ویازده ماهشه توخونه ساکت تره تاحدودی باتی وی وتبلت واسباب بازیاش سرگرمه  ولی امان ازروزی که بریم مهمونی یامهمون بیادخونه تامیرم خونه کسی پامیشه به همه چی دست میزنه شیطنت وشلوغیش گل میکنه اگه یه بچه همسن خودشم باشه که دیگه واویلاس میشه یه بچه حرف گوش نکن ولجباز مثلا هربارمیرم خونه مادرشوهرم یکبارنشده کابینتاشونو سرک نکشه هر هفته میریم خونشون همیشه کابینتاشونو بازوبست میکنه یامثلا کسی مهمون بیاد خونمون پامیشه توخونه ریخت وپاش میکنه وشیطنتش گل میکنه وهرچقدرهم بهش میگم نکن اصلا گوش نمیکنه وکارخودشو میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نچ 🤕 

بچه من تو خونه از دیوارم بالا میره بیرون از خونه مظلوم میشینه ی گوشه 

حالا مظلومم ن ها ولی ب وسایل کار نداره بیشتر با ادما بازی میکنه 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728

چرا تبلت بهش میدی؟تیوی هم اصلا خوب نیست.دخترمن دوسال و هفت ماهشه توخونه خیلی حرف شنوئه.با خودش سرگرمه ولی ریخت و پاش خیلی میکنه.خونه بقیه زیاد فرقی نداره بالاخره بچه ببینه بازی میکنه دیگه.

چرا تبلت بهش میدی؟تیوی هم اصلا خوب نیست.دخترمن دوسال و هفت ماهشه توخونه خیلی حرف شنوئه.با خودش سرگرم ...

خیلی نمیدم دستش بالاخره سرگرمش میکنه وتی وی هم صبا کارتون میبینه خوشبحالت پسرمن اصلا اینطوری نیست واقعا اذیت میشم