2737
2739
عنوان

خواهرشوهر احمق😡

972 بازدید | 60 پست

برداشته به من میگه مگه دعا بگیرم برات که داداشمو ول کنی!

خوووو اخه یابوووو داداشتو من اینی که هست کردم من نباشم توی احمق میخواب جمعش کنی؟؟؟

تویی ک زیر بچت موندی؟؟تویی که عرضه نداری یک کار هنری بکنی تمام هنرت اینکه بشینی زر مفت بزنی؟😠😠😠

همچین ادمی جای اینکه دعا کنه داداششو زن داداشش خوشبخت بشن به فکر چه چیزاس؟

اخه ادم چقدر احمقو بی شعور؟

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر خواهرشوهر ندارم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
ادم خیلی بیشعور

خیلیییی خیلیییی خیلییییییییییییی

تازه من ازاون عروسای بدجنس هم نیستم هروقت دلش بخواد شوهرم میره میاد براش چیزی میخره ولی میبینی چقد خره؟.

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

بعضیا روانین 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
همی الان دمپاییت از گوشه سرم رد شد 

😂😂😂

2706