2737
2739
عنوان

لنز طبی

913 بازدید | 39 پست

سلام کیا از لنز طبی  روزانه استفاده میکنن؟؟؟

خوبه؟؟؟

و اینکه اگه کامل بهداشتو رعایت کنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

چند ماه یک بار برای قرنیه و عفونت و اینا میرین دکتر ؟؟؟

راستی سنتون رو هم بگین و اینکه بگین چند ساله استفاده میکنین؟

و اینکه چند ساعت در روز میزنین؟؟؟

تا حالا مشکلی براتون پیش اومده؟؟؟

یه سوال تخصصی دیگه خخخ  با لنز میشه گریه کرد؟؟؟

واسه ورزش هم میشه استفاده کرد؟؟؟ عرق نمیره تو چشمتون؟؟؟ لنز درنمیاد؟؟؟

به من چه یه جمله نیست یه سبک زندگیه....

استارتر منو بلایک

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من لنز طبی دارم چند ساله هرچی سوال میخای بپرس

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2738

نه بهداشت رعایت کنی نه 

من ۳۴    

یکسال مداوم بود . یعنی حدودای ۲۳ و ۴ بودم

بعد دوباره عینک گذاستم. 

الانم باز یکسالیه دوباره لنز گذاستم.

جنس خوبش از ۳۰۰ به بالا هست. 

نه برای ورزش هم نه مشکلی نداره

معاویه : ایا از شمشیر علی (ع) قویتر سراغ داری ... عمرو عاص : آری جهل مردم 
حمام واستخروموقع خواب درمیاریدشون؟

اره عزیزم اگه تو خواب تو چشمت باشه خدای نکرده ممکنه کور بشی تو گرد و خاک و حمام هم دربیار و قطره اشک چشمی و قطره نفازولین حتما داشته باش که عفونت قرنیه نگیری خدانکرده و چشمت مرطوب باشه حین استفاده از لنز هم قطره نزن بیست دیقه قبل گذاشتن بزن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
حمام واستخروموقع خواب درمیاریدشون؟

حتما موقع خواب سبانه وحمام 

ولی مثلا خواب روزانه باشه نه تو چشمم هست اونم در حد یکساعت .

یا مثلا تو قطارم 

البته اگه لنزت خوب باشه . یعنی اینکه قابلیت اینو داسته باشه 

که خستگی چشم نیاره

معاویه : ایا از شمشیر علی (ع) قویتر سراغ داری ... عمرو عاص : آری جهل مردم 

لنز جنس کره ای بخر و مایع شستشوی لنزت هم رنیون باشه

2706