2733
2734

سلام به همه 

دوستان کسی هست برس حرارتی داشته باشه ؟

من تصمیم دارم بخرم ولی دو دلم 

اونایی که دارن راضی هستن مو کاملا صاف و لخت میشه یا نه 

بنظرتون بخرم یا همون برس براشینگ بهتره ؟ 🤔😊

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

عالیه عزیزم بهتر از اتو مو هستش

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ مارکی خوبه

والا من از گناوه خریدم اسم و چیزی نداشت کارتن هم بهم نداد خخخخ ولی خیلی عالیه من قبلا اتو مو داشتم خیلی وقتم رو میگرفت ولی این نه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
عالیه عزیزم بهتر از اتو مو هستش

اخه چون قاره انقد پول بدم میخام مطمئن شم اون لختی دلخواه رو بهم میده 

هر چند موهای خودمم خیلی فر نیست و یکم حالت داره 

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
اخه چون قاره انقد پول بدم میخام مطمئن شم اون لختی دلخواه رو بهم میده  هر چند موهای خودمم خیلی ...

من مو هام اتو مو روش کار نمیکنه اینقد فرن ولی اون بورس ها خوبن میتونی تو مغازه رو یه قسمت از موهات امتحان کنی حین تست کردنش اگه فروشنده خانم باشه که راحتتری

2738
والا من از گناوه خریدم اسم و چیزی نداشت کارتن هم بهم نداد خخخخ ولی خیلی عالیه من قبلا اتو مو داشتم خ ...

واقعا من میخواستم بگیرم ولی گفتم خوب نیس بجاش اتوموی چرخشی گرفتم ک خیلی وقت گیره ازش استفاده نمیکنم

واقعا من میخواستم بگیرم ولی گفتم خوب نیس بجاش اتوموی چرخشی گرفتم ک خیلی وقت گیره ازش استفاده نمیکنم

تو مغازه امتحان کن ببین کدوم مارکش بهتره من اتو معمولی داشتم اذیت بودم