2752
2734
عنوان

کجی گردن نوزاد 3 ماهه

14671 بازدید | 12 پست
چند روزه دخترم سرشو یکطرفی نگه میداره

هرچی سعی میکنم طرف دیگه برگرده نمیذاره و مقاومت میکنه

میترسم مشکلی داشته باشه
ایمان دو نیمه دارد: نیمی صبر است و نیمی شکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم نمیخوام نگرانت کنم اما تورتیکولی کجی گردن نوزادان ه. نوزاد در این حالت همه ش سرش را به یک طرف میگیره. انشاالله با فیزیوتراپی برطرف میشه. فقط باید زود پیگیری و درمان بشه. و گرنه تاثیر میذاره روی تقارن صورت نی نی. بیشتر هم در دختران شایع و بیشتر هم در سمت راست گردن شون. یعنی سرشون را به سمت چپ میگیرن.

تو اینترنت سر کن تورتیکولی نوزادان بیشتر اطلاع پیدا میکنی عزیزم.
فقط خدا
پسر من 5 ماهشه اینطوریه هنوز
دکترش گفته چیزی نیستو به سمتی که بیشتر میخوابه عادت کرده.اصلا با دستت به زور سرشو بر نگردون فقط باید وقتی به پشت خوابیده زیر سرش سمتی که همش میخوابه بالش کوچیک بزاری که به سمت دیگه ای سرشو متمایل کنه
پسر من 5 ماهشه اینطوریه هنوز دکترش گفته چیزی نیستو به سمتی که بیشتر میخوابه عادت کرده.اصلا با دستت ب ...

سلام عزیزم منم پسرم ۴ ماهشه گردنشو سمت راست نگه میداره احساس میکنم گردنش کج شده واسه ۱۸ اذر وقت ارتوپد گرفتم خیلی نگرانم