2737
2739
عنوان

کسی که تومور سینه داشته رو چجوری باید دلداری بدم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 34 پست
پس میگن درد نشونه خوبیه سرطان بدون درده؟

اره اون یهو خیلی مریضت میکنه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نیازی نداره 36 سالشه😢

خدا رو شکر عزیزم همین ک شیمی درمانی نمیخواد باید دلیل روحیه گرفتنش باشه 

شیمی درمانی و دوران پس از اون برای مریض و خانواده خیلی سخته خدا نصیب کسی نکنه

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
2728
 نمیترسی؟

اوایل خیلی .اما عادت کردم.چون خدارو باور دارم هر چی اون بخاد همون میشه با غصه که چیزی عوض نمیشه راضیم به رضای خودش .اگه عمری باشه چیزی نمیشه اگه نه که حتی ی ادم سالم میبینی یهو افتاد مرد آدم که با هر مریضی نمیمیره که 

2738
من میترسم نکنه سرطانی بشه    

نترس چیزی نمیشه بخدا من ده ساله هردوتا زیر بغلام سه تا غده دارم الانم یه ساله تو جفت سینه هام سه تا کیست هربار رفتم دکتر هیچ دارویی ندادن فقط گفتن باید هر شیش ماه یبار تحت نظر باشی .خیلیارم دیدم تو یلحظه غده رو سینشون دراومده در عرض هفت هشت ماه فوت کردن.هر چی خدا بخاد همون میشه 

نترس چیزی نمیشه بخدا من ده ساله هردوتا زیر بغلام سه تا غده دارم الانم یه ساله تو جفت سینه هام سه تا ...

اهان مرسی عزیزم بابت حرفات خیالم راحت شد ..ایشالله مشکلت حل شه  

یه گروه داریم 4 تا خواهر تو تلگر ام , الان عکسشو گذاشته رو تخت بیمارستان نوشته صاف شدم😭😭😭 خب میگم ...

ای بابااااا

باور کن همون غم و غصه ها موجب تومور شده.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه نیازی نداره 36 سالشه😢

هر دو سینه رو برداشته؟

حق داره...

خیلی سخته...

میدونی برداشتن سینه علاوه بر اینکه قطع عضوی از بدن است، مربوط به زنانگی آدم هم میشه. خیلی سخته.

فقط باهاش همراهی کنید که میدونیم خیلی سخته...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
منم سینه هام پر کیسته نمیدونم کی کار دستم میده دکترا ک فقط ویتامین سی میدن

کیست مشکلی نداره. منم سینه ام پر از کیسته...

2706