2737
2734
عنوان

من کلا رسم و رسوم ازدواج دوس ندارم

185 بازدید | 21 پست

کلا دردسره اکثرش و پر از حرف و حدیث

من و دوستم در دوران اشنایی بیشتریم  می خوایم مشاوره ازدواج بریم توافق کنیم همه چی که اکی شد خانواده ها رو با هم اشنا کنیم 😁

خواستگاری و این حرفا

یه خونه بگیریم وسیله بریزیم توش زندگی شروع کنیم

عروسی و جهازبرون و .... از حوصله من خارجه

یه جشن بگیریم فقط کسایی که دوسشون داریم و دوسمون دارن باشنن

دو روزه دنیا کنار هم خوش باشیم سخت نگیریم

منم دعوت كن😌

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با همه ش موافقم

ولی ترجیح میدم  از اول  خانواده ها در جریان امور باشن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم خوشبخت شی 

کار خوبی میکنی 

منم همین جوری ازدواج کردم 

امیدوارم بهترینا نصیبت شه و از ته دل بخندین 😍

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

عالیه 😎من میگم بچه ام بیارین بعد ب خانواده ها بگین 😎

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

موافقم....پول مراسمو جمع کنی واسه ماه عسل بری خارج بهتره

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بعضى رسم و رسومات قشنگه و پر از خاطره. اگه سخت نگيرى، خيليى ام خوش ميگذره و حرف و حديثم توش نيست.

اما كارى كه شما هم مى خوايد بكنيد، خوبه.

در كل نظر من اينه كه بايد ديد چى بهت حس خوب ميده و باعث آزارت نميشه. 

خوشبخت بشيد

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

خوشحالم که هنوز آدمایی مثل شما تو دنیا هستن😊

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

من از پز و افاده و نمایش خوشم نمیاد ولی اتفاقا از مراسم ازدواج خیلی خوشم میاد

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706