2733
2734
بله باید یه نوع خشک کننده استفاده کنی .الان خودت علائم داری مثل تب یاتورم گلوو اگه داری حتما برو مشک ...

من رو چشمم هست مگس پرونه یجا شنیدم چون رو عصب چشمه تاثیری نداره رو بچه

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رو چشمم هست مگس پرونه یجا شنیدم چون رو عصب چشمه تاثیری نداره رو بچه

این مثل یه نوع ویروس انگلی هست .که احتمالا ازپرنده چیزی گرفتی .ولی اگه علائم ندتری مشکلی نیست ولی علائم داری به دکترت بگو آزمایش مربوطه روبنویسه 

2731
من ۷ ابان گفتن زایمانم شما چی؟

من ۸/۸/۹۸ اگه خدا بخاد 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
2738
من ۸/۸/۹۸ اگه خدا بخاد 

اخی منم ۹۸.۸.۷  

بسلامتی ان شاءالله گلم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بله عزیزم یه ظرف یه بار مصرف که توش ادرارخودت هست یه قاشق جوش شیرین میریزی توش اگه کف کردمثل نوشابه ...

اتفاقا کف کنه دختره.من خواهرم انجام داد کف کرد بچش دختر بود.خودم انجام دادم کف نکرد اصلابچم پسره

این جهان بی‌من مباش و آن جهان بی‌من مرو
اخی منم ۹۸.۸.۷     بسلامتی ان شاءالله گلم

ممنون عزیزم همچین شما

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦