2733
2734
عنوان

فرشته اسمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 306649 بازدید | 9960 پست
پسرم اسفند اومد و بوی تو شدید و شدیدتر از همیشه پیچید تو مشامم... بوی روزهای سخت بارداری تو... بوی روز زایمانت در اسفند ماه... اسفند ماه ها رو همیشه دوست داشتم... اما سالخاست برام رنگ باخته... نه زندگی ای دارم و نه مهمون و مهمونی ای که مشغول خرید و خونه تکونی جدی باشم و ... و نه پسری که دلم بهش خوش باشه... اسفند که میاد خاطرات هجوم میاره به ذهنم... فکر اون حرکت آرومت روی بدنم... فکر اون موهای پر پشتت... فکر اون بدن بلندت... فکر اون چشمهای درشتت که هیچ وقت باز، ندیدمشون... بسته به این دنیا اومدند و بسته از این دنیا رفتند... چه بهتر... دنیا خیلی هم جای قشنگی برای دیدن نبود... ولی فکر من رو نکردی... که اسفند هامو تلخ کردی... اسفند هامو جوری کردی که ناخودآگاه فلبم فشرده می شه... کاشکی لااقل آب و هوا عوض شه... مثلا اسفند گرررم بشه... شیاد فراموش کنم. سرمای کم و بیش اسفند و حال و هوای خرید و خیابونهای شلوع و زایشگاه ها و همه و همه تموم خاطرات رو به دیواره ی جمجمه ام می کوبه... نمیذاره آروم باشم. پسرررررررررررررررررم دوستت دارم. سرم شش سالگیت در آسمونها مباااااااااارک.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجببببببببببببب وای از اسفندددددددددددددددددد سلام بر دوستان همدرد چن سال پیش که درست 13اسفند بود تواون هوای سرد تند تند میرفتم تا به جلسه مدرسه پسرم برسم توی راه یهو دلم گرفت قلبم داشت میزد بیرون خدایا باورم نمیشد همینطور اشک از چشام میبارید ومن هم تند تند پاکش میکردم ولی اشک امون نمیداد همه تو خیابون نگام میکردن اخه این بغض از کجا بود چر حالم یه دفعه اون طور خراب شده بود همین طور هاج وواج مونده بودم که یادم اومد فردا 14 اسفند و تولد پسر بزرگمه که چن ماه بعدش اسمونی شد من اونو تو 19سالگی از خدا هدیه گرفتم یعنی تو اوج جوونی در واقع یه تکه از وجودم که چن ماه بعد از دست دادمش و حالا تو این سن خود ناخوداگاهم بودکه دلتنگی میکرد و گریه میکرد اونروز از خودم خیلی بدم اومدچرا پسرم رو فراموش کردم و تا چن وقت عذاب وجدان داشتم ولی باز احسانم به دادم رسید و به خواب داییش اومد در حالیکه لباس سربازی تنش بود وموهاش روکوتاه کرده بود وخودش رو به داییش معرفی کرده بود و ازش خواسته بود به من سلامش روبرسونه .عاشقانه منتظر روزیم که ببینمت عزیزم من اینجا رو دیدم وچون همه همدردند حرفام رو زدم احسان جونم منوببخش من هیچوقت فراموشت نمیکنم تو در قلب و یاد منی اخه من موجودی به نام مادر هستم
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
آسمانی جان...این دردیه که هیچوقت فراموش نمیشه. ممکنه ظاهرا از یاد بره اما همیشه منتظر یه جرقه ست تا دوباره وجودت رو طوفانی کنه
دوخت سرویس اشپزخونه های دلبرونه @rey.han.handmade ارسال پستی به سراسر کشور
مامانای مهربون وداغدیده،دختر خالم پسر ٧ماهه ای داره که متوجه شده مبتلا به بیماری پیمن نیک،خیلی زنده نمیمونه،حال دختر خالم اصلا خوب نیس!توروخدا بگین اون الان به چی احتیاج داره؟چطور میتونم کمکش کنم؟
2738

مینویسم بماند به یادگار

برای نسل های بعد

فرشته آسمانی

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌

سلام ... میدونم این تایپک  واسه خیلی وقت پیشه و نمیدونم مامانایی که فرشته هاشون آسمونی شده . دوباره اینجا میان یا نه . اگه میاین لطفا بهم امید بدین و بگین که دوباره تونستین مامان بشین و یه فرشته هم توی آغوشتون داشته باشین .... خیلی داغونم خیلی زیاد و میدونم که درکم میکنید داره نزدیک یک سال میشه که دخترمو از دست دادم و حتی ازروزهای اولم حالم بد تره

هزار و یک شب خیال بافتم از تویی که یک شب نداشتمت   .. .
قلبم🥺

عزیزم... دوباره اسفند است و ....

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706