2737
2734
عنوان

کسی هست که همسرش استادش بوده باشه؟

1658 بازدید | 13 پست
سلام
کسی هست که همسرش استادش بوده باشه؟چند وقته ازدواج کردین و اینکه اگر گاهی با هم بحث میکنید چطور با همسرتون برخورد میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2 سال دوست بودیم 1سال و نیم هم هست عقد کردیم...
بحثامون معمولا سر مسائل جزئی بوده تا الان... اگر من مقصر بودم کوتاه اومدم و عذرخواهی ولی اگر اون بوده از موضع خودم کنار نیومدم...

به نظر من خانوما باید از حقشون دفاع کنن ( نه بی حرمتی یا بی احترامی)
mary جان اگر موضوع رو باز کنید شاید بتونم دقیقتر جواب بدم
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
روابطی که توی محیط اداری یا علمی شکل میگره معمولا راحتتر میتونی طرفت رو بشناسی...
از نظر سطح علمی هم اون یه درجه از من بالاتره...دکترا هست و من فوق...واسم مهم بوده که اون بالاتر باشه که بتونه کمکم کنه...الان هم خوبیم خدا رو شکر...مسائلی که درگیرش میشیم گاهی ارتباطی به رابطه استاد و دانشجویی نداره
2738
گیلاسی جان ایشون 1سال استادم بودند 4-3 ماهی صحبت کردیم و سپس در جریان قرار دادن خانواده ها
حدود 6 ساله ازدواج کردیم و یه دختر ناز 2ساله داریم
همسر منم دکتره و فوق العاده متین و قابل احترام
من ازش درس زندگی و صبوری میگیرم
بحث بین زن وشوهر هم که طبیعیه اما گاهی که از کوره در میرم از خودم خجالت میکشم
ایشون استاد خیلی خیلی خاصی بودن و من عذاب وجدان میگیرم
واسه شما هم پیش اومده؟
منم حسابی قاطی میکنم و ولی خیلی زود از دلش در میارم...
قطعا بهتره اینجوری نباشیم...چون به مرور زمان کدورت پیش میاره ... یهو میبینی در گیر و دار بحث چیزایی گفتی که نباید میگفتی !!!!
و در ضمن کلا آقایون بیشتر به اعصابشون مسلط هستن...من اینو همیشه در رفتار همسرم میبینم
من نفهمیدم این نوع دعوا فقط برای کسانی است که با استادشون ازدواج کردن!!!!!!!!!!
خوب دعوا تو هر خونه ای است به یک شکلی؟
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
همسر من هم استادم بوده.

الان همسرمه دیگه استادم که نیست منم که دیگه دانشجو نیستم.
اختلاف نظر هم بین همه هست فکر میکنم استاد و دانشجو و زن و شوهر نداره. تو هر بحثی هم به نظر من هر کس زودتر کوتاه بیاد که تنش و اعصاب خوردی ( به خصوص جلوی بچه ) ایجاد نشه بهتره.

سلام ،همسر منم استاده! ولی نه استاد خودم اون دکتراست منم لیسانس!ولی راست میگیاآقایون به اعصابشون خیلی مسلط ترن منم وقتی حرفمون میشه حسابی قاطی می کنم. خیلی اشتباهه! اوایل با هزار منت کشی از دلش در میاوردم ولی حالا منم غرور پیدا کردمو منت کشی نمیکنم. آخه حس میکنم خودشو خیلی بالاتر میبینه!کاش هیچ وقت پیش نیاد! البته گاهی هم اون خیلی عصبی میشه!