2737
2739

مىخوام ببينم شما باهم مشكل پيدا نكردين جديدا الان نيايد بگيدبرومشاوركه رفتم مىخوام ازتجربياتتون وشيوى رفتاراتون بگين باچى سرشونوگرم مىكنين منظورم تفريحاتشونه چجورى برنامه ريزى ميكنيد براشون كه خوششون مىاد وبه حرفاتونم گوش مى دن ؟خواهشا اگه چيزى مىدونين بگين اين روزاخيلى دغدغه پيداكردم

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

عزیزم باهاش صمیمی باش لچه های الان ک بیشتر سرشون تو گوشیه خودشون خودشونو سرگرم میکنن .اما بیشتر رفت و امد داشته باش .برید بیرون دوتایی پارک خیابون 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم باهاش صمیمی باش لچه های الان ک بیشتر سرشون تو گوشیه خودشون خودشونو سرگرم میکنن .اما بیشتر رفت ...

نمياد مىگه بادوستام برم

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
نمياد مىگه بادوستام برم

همینه عزیزم بچه های الان دیگ مامان و بابا میخان چیکار یکم ک سرشون بشه .همه کارشونو خودشون میکنن

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2738
2706