2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیسب جاشم جدا کرد تو اتاق خوابید ناهار درس کردم نخورد از دیروز تنها ناهار شام میخورم

عیبی نداره عزیز دلم بزار جدا کنه برات مهم نباشه بی تفاوت باش من توی فامیلمون داشتییم شوهره جاشو جدا کرد قهر کرد مثل بچه ها ولی اخرشم خودش برگشت معذرت خواهی کرد الان از زنش اصلا جدا نمیشه چون میدونه اگه قهر کنه خودش باید بره منت کشی قرار نیستش همیشه زن منت کش باشه،به خودت که میرسی اره؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

ناهار،شام هم درست کن نخوردم نخورد ولی تو بخور بذار ببینه تو میخوری اونم میاد بخوره با بچتون بازی میکنه؟یا با اونم قهره؟

ناهار،شام هم درست کن نخوردم نخورد ولی تو بخور بذار ببینه تو میخوری اونم میاد بخوره با بچتون بازی میک ...

نه به دخترمم رو نمیده اصلا مثل دوتا غریبه شدیم نه سلام نه خداحافظی 

هممون تنهاییم ...
2738
خب پس خداروشکر فعلا چیزی از طلاق اینا نزده این خودش کلی.

خداروشکر فعلا خبری نیس از این حرفا راستی پدرشوهرمم امشب از شهرستان اومد خونمون باهاش خوب برخورد کردم امشبم هم میمونه شوهرم اصلا قاطی بحث و صحبتمون نمیشه رفته یه گوسه فیلم میبینه اصلا از وقتی مهمون اومده با اونم حرف نمیزنه

هممون تنهاییم ...
خداروشکر فعلا خبری نیس از این حرفا راستی پدرشوهرمم امشب از شهرستان اومد خونمون باهاش خوب برخورد کردم ...

افرین بهترین کارو میکنی باهاش خوب برخورد کن بذار شوهرت بفهمه تو خوبی

نه به دخترمم رو نمیده اصلا مثل دوتا غریبه شدیم نه سلام نه خداحافظی 

با دخترت قشنگ بازی کن بعضی حرفارو با بچه میتونی با ناراحتی بهش مثلا بگی خداروشکر میکنم که تورو دارم لااقل تنها نمیمونم قربون صدش برو

عزیز دلم ممنون که تنهام نزاشتی واقعا احساس بی کسی میکنم    

سلام عزیزم خوبی؟چه خبر؟باشوهرت اشتی کردی؟تاپیکاتو ندیدم و الا حالتو میپرسیدم😘😘