2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر دوستم موهاش خيلي كم پشت بود رشد قدشم زياد خوب نبود دكتر بهش يه قطره ويتامين داد كه گفت روزي فقط يه قطره بايد بدي اسمشو نميدونم ولي از وقتي اونو داده موهاش ماشالله پر شده

شاید مو بچت ساقش بوره فکر میکنی سفیده.

جوانه گندم تو سوپش بریز برا مو عالیه. درضمن قطره زینک جدا بهش بده، اونا که مخلوطه همشه نده، مقدار زینکش کمه.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738

دختر منم همینطوره الان وارد ۱۷ ماهگی شده موهاشو کچل کردم زرده تخم مرغ طبیعی میزنم به موهاش به نظرتان تاثیری تو پر شدن موهاشو داره

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
نه بور نیس قشنگ یه تیکه فرق داره منظور یه قسمت از یه تار موشه رو اعصابمه 

پسر منم از نوزادی یه تار موش کامل سفیده موهاشو کاملا سیاهه فقط اون یه دونه سفیده از نزدیک که نگاه کنی مشخصه 

نمیدونم‌ شاید تو قطره هاشو مرتب میدی

باور میکنی من تا الان اصلا بهش قطره ندادم دارو اصلا نمیخوره خیلی اذیت میکرد جیغ و گریه منم دیگه ندادم

نه بور نیس قشنگ یه تیکه فرق داره منظور یه قسمت از یه تار موشه رو اعصابمه 

پس نشونست، نگران نباش

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706