2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نام خدا

مواد لازم  گوشت و سبزی و پیازو لوبیا و زودپز 

هپه رو تفت میدی اب میریزی ب قدر کافی درب زودپزو میبندی خودش میپزه 😂من اینجوری میپزم 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
به نام خدا مواد لازم  گوشت و سبزی و پیازو لوبیا و زودپز  هپه رو تفت میدی اب میریزی ب قدر ...

لیمو‌‌ و ادویه یادت رف😐😆

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2738

بزن نت مرحله به مرحله یاد داده. 

اول سبزی رو سرخ میکنی میزاری کنار

گوشت رو سرخ میکنی با پیاز و زرد چوبه بعد لوبیایی که نفخش رو گرفتی میریزی توی قابلمه و آب  میریزی روش بعد سبزی سرخ شده میریزی 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

گوشت گوسفند میشه مرغم میشه 

روش من,

اول گوشت رو با پیاز و زردچوبه ابپز میکنم.تا وقتی گوشتش نرم بشه,,تو این مدت سبزیمو سرخ میکنم آخراش ی پیاز کوچیک خرد میکنم توش,,خیلی تیره بشه سبزی,, 

بعدش گوشت رو با ی پیاز خرد شده و کمی روغن تفت میدم زردچوبه وفلفلم اضاف میکنم.یکی دوحبه زیرم میریزم,,بعدشسسبزی و لوبیای خیس خورده و نیم پزی ک تو فریزر دارم اضاف میکنم با یکی دوتا لیمو تفت میدم آب میریزم و میذارم جابیوفته,وسطای پخت نمک میزنم.

عزیزم اول سبزیت روسرخ کن جدا.بعد پیازداغ کن گوشتاتو بریز ادویه خورشتی و زردچوبه بزن و فلفل کمی .بعد یه قاشق رب شعله رو کم کن تارب قشنگ سرخ بشه بعد سبزی ک سرخ شده روبریز و اب بریز.لوبیا اگه پخته داری ک ده دیقه اخربری اگه نداری ک همزمان باهاش بریز فقط ازقبل خیسش کن.ده دیقه اخرم نمک بزن .لیمو هم اگه خواستی یک ساعت اخر بریز و تموم

اول سبزیتو خوب سرخ کن نذار بسوزه وقتی دیدی سبزی توپ توپی سد دیگه خاموش کن بعد گوشتو با پیاز تفت بده خوب  زرد چوبه و فلفلم بزن بعد لوبیاهاتو بریز داخلش تفت بده بعد سبزی رو بریز بعد اب بریز داخلش بذار بپزه وقتی ابش یکم جمع شد و نمکشو بزن یکمم تمر هندی مه از قبل خیس کردی دونه هاشو دراووردی رو بریز داخلش یا اگه تمبر نداری رب انار بریز یه قاشق لیمو عمانی هم همون اول بنداز داخلش

2706