2737
2739
عنوان

بعد از عروسی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4105 بازدید | 190 پست
منم فککنم باید همین کارو کنم😣

لوبریکانت حتما استفاده کن و ازش بخواه هرجور شده مثلا فلان شب باید انجام بده بعدشم یه جشن دونفره بگیرید و شامو برید بیرون خوش بگذرونید😉😍

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خیلی ترس دارم بعنی امتحانم کردیم متاسفانه درد داشتم  وهنوز بعد ۸ماه ..😔

۸ ماه عردسی گردید نشده

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

یه سری تمرین و ریلکسیشن هست اونا رو انجام بده اول یه موزیک آرام بخش بدون کلام بزار تمام بدنتو از سر تا نوک پات به ترتیب سفت و شل یا ول کن تا به اندام تناسلی

حین رابطه قبلش این کاررو کن و تو رابطه اول حواستو پرت کن که ذهنت درگیر یه چیز دیگه بشه چون ذهنت نمیزاره  بعد معاشقه زیاد داشته باشین ورزش کگل هم انجام بده حین دخول هم نفس عمیق زیاد بکش ایشالله با همینا حل میشه برا تو اصلا ۰ین رابطه اول به اون مورد فک نکن فکرتو درگیر کن به یه چیز دیگه مثلا تو ذهنت برو تو جنگل و دریاو... بزار حواست پرت باشه موزیکم بزار تا بدنت ریلکس شه 

ما چند شب بعد عروسی کارو انجام دادیم چندروزم خونریزی داشتم ولی دیگه میترسم

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738

کلا ۳بار امتحان کردیم 

تقصیر اونه دیگه بار اول خیلی شرایط اوکی نبود 

خیلی درد داشت خیلی ترسیدم 

بار دوم و سوم که اصلا یذره هم نشد 🥺

ولی صد در صد به نوع بدنم ربط داره که برای بعضیا اصلا درد ندارت برای بعضیا انقد درد داره 

استارتر فقط یلحظس واقعا میگما بعدا میگی چراانقد معطل کردم!!تحمل کن تاکی میخوای بترسی اصا کی ب شماگفت ...

باور کن چندبار گفتممم هرچه بادا باد ولی تا صورتمو جمع میکنم شوهرم.میگه نهههههه درد داری...

وای شوهرت چیزی نمبگفت عین خواهر من اون ۵ ماه

نه میگفت تو اذیت نشو من همینطوری راضیم تو اون مورد یکبارم گلایه نمیکرد همیشه بهم روحیه میداد مخصوصا وقتی شروع کردم درمان بشم انقد هوامو داشت که روحیه دادانش کلی انرژی بهم میداد باعث میشد پیشرفتم چندبرابر بیشتر شه

2706