2733
2739

زن از مردش ک کوچکتر باشه بهتره ولی در کل ب شعور هر دو طرف بستگی داره،و اینکه زن بعد زایمان شکسته میشه یا ن هم ب ژن بستگی داره هم خود طرف بعضی ها بعد زایمان خودشون رو میندازن و همش حرص بچه رو میخورن اینطوری داغون و شکسته میشن.

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من بله

شما اختلاف سنیتون چقدره ؟ فقط درصورنی حرفتونو میپذیرم که همسن شوهرتون باشین   وگر اختلاف سنی خودتون زیاده نمیتونم قبول کنم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بی تاثیر نیست توی شکسته شدن خانوم ها 

ولی 

کسی که هیچ هدف و انگیزه و فکری بعنوان یه فرد مفید تو جامعه نداشته باشه اینطوریه که از همون اول حساب کتاب میکنه که  زیبایی اش همیشه ملاک برتریش باشه در مقابل همسرش 

خانوم ها یکم به خودتون بیاین

2738

ولی ادم بعد بچه دار شدن پخته تر میشه

البته مرد ها هم همینطور میشن

کلا ادم با بچه یه بار دیگه بزرگ میشه 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

شاید یکی دوسال اول ک سختی هاش زیادتره پژمرده تر ب نظر برسیم ولی بعدا ب جای اول برمیگردیم

من ک تا زمانی ک شیر میدادم واقعا طراوت از چهره ام رفته بود و داغون بودم چون بچم‌خیلیییی شیر میخورد

در کل بچه داری پروژه ی راحتی نیس و نباید توقع داشته باشیم عین قبل باشیم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
شما اختلاف سنیتون چقدره ؟ فقط درصورنی حرفتونو میپذیرم که همسن شوهرتون باشین   وگر اختلاف سنی خو ...

چرا😕

ما اختلاف سنيمون زياده اما من قبل از حاملگي خيلي كم سن ميزد چهره ام الان بيشتر از سن خودم ميزنه من با شوهرم مقايسه نميكنم خودمو با قبل و بعد از حاملگي مقايسه ميكنم

2706