2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست
دوستان تو مطب دکتر هستم واسه سونو و فولیکولهام دکتر گفته بود ذخیره تخمدانی ات داره تموم میشه و از ...

عزیزه دلم

گریه نکن

برات دعا میکنم

اگه خدا دعامو قبول کنه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان تو مطب دکتر هستم واسه سونو و فولیکولهام دکتر گفته بود ذخیره تخمدانی ات داره تموم میشه و از ...

الهی به حق فاطمه زهرا، سالم و سرحال بیای بگی نی نی سالم سرجاشه، دلت شاد بشه و دل مارو با خوشحالیت شاد کنی

خدا رو خیلی دوست دارم چون بااینکه میدونه عاشقشم برام ناز نمیکنه، خودش و لوس نمیکنه، فقط هوام و داره و میگه بهم توکل کن
مادر شوهر من‌بهم گف نون خور اضافه

کثافت 😒😒😒

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
کثافت 😒😒😒

😔

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
انشاءالله همه جواب میگیریم فقط صبر لازمه و ذهن و قلب اروم سه ساله عروسی کردم شما چی؟

منم ده شهریور دو سال میشه ک عروسی کردم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
منم ۲۸ ام شوهرمم قصد نی نی نداره دق میده منو افسرده شدم

پس هم سنیم راضیش کن حتما اقدام کنید بگو سنمون کم نیست ک

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
سوگنر جون ناشکری نکن پس من چی بگم من از ۱۹ اصرار اصرار که اقدام کنیم کلی شوهرم تا سن ۲۷ سال نذاشت ...

ممنون عزیزم خیلی لطف داری کاش منم مثل تو صبور بودم

2740

الهیییییی عزیزدلم خدا کمکت کنه

ایشالا که چیزی نیس

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇

عزیزم ایشالا ک کیست نیست بد به دلت راه نده امیدوارم خدا بهترینا رو واست رقم بزنه الان از کجا باید متوجه بشی؟هنوز ج ندادن؟

پس هم سنیم راضیش کن حتما اقدام کنید بگو سنمون کم نیست ک

خیال داره همههه مشکلاتمون حل بشه بعد اقدام کنیم

الان یسری مشکلات کاری و مالی هس

که رو مخشه

ولی خب مگه زندگی بی مشکل هس؟

پریروز بهش گفتم یا حالا یا هیچ وق😅

چندبار جملمو تکرار کرد باخودش

دیگه بهش فکر نمیکنم

برگشتم سر تفکرات قدیمی خودم

که من و بقیه ازین دنیا چ خیری دیدیم

که یکی دیگرم بیاریم غصه اش بدیم😑

خیال داره همههه مشکلاتمون حل بشه بعد اقدام کنیم الان یسری مشکلات کاری و مالی هس که رو مخشه ولی خب ...

باور کن بچه خودش ب زندگیتون برکت میاره بابای من همیشه میگفت تا تو اومدی من خونه خریدم از بس ک پرروزی بودی مشکلاتم واسه همه هست شوهر منم اولاش همش میگفت فعلا زوده از بس مخشو زدم بعد هفت ماه از عروسی راضیش کردم ک اقدام کنیم خوبه زودتر اقدام کردیم وگرنه....

عزیزم خواهرم دوستم 

برات از ته دلم دعا میکنم هرچی هست فقط سلامتی باشه 

حنین هست سالم باشه 

تخمدانت مورد نداشته باشه

منم تومور خوش خیم دارم تو سینه م و بی وپسی شدم قبلا 

احتمالا این حالتت بخاطر اینهمه استرس و تغییر هورمونات تو این چند وقته هسته

👧🏼🧒👶
2706