2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
راستی من تخمک گذاریم افتاده 30 ام همون روز فقط اقدام کنم یا قبل و بعدشم لازمه؟؟؟

حتما از روز تخمک گذاریت تا سه شب پشت سر هم اقدام کن یادت نره ها خیلی ببخشیدا من تو این سه شب دیونه شدم😂😂😂والا آدم دیگه زده میشه هی هر شب اقدام😞😂😂

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت نمیشه پیش ى دکتر متخصص میرفتم سرشم خیلی شلوغ بود خیلی بیمار داشت اصلا واسه آدم وقت نمیزاشت تاز ...

من پرم از سوال دکتر جوابمو نده دیگه نمیرم پیشش🙈🙈

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
وای واقعا سوگند منم همش چیزای منفی لعنتی میاد تو ذهنم به پری فکرکردم اومد باردارم شم همش میخوام فک ک ...

ب خدا منم همینجوری بودم همین ماه قبل خوندم ک اگه تخمک آزاد نشه احتمال کم ب کیست تبدیل میشه انقدر منفی بافی کردم ک نکنه من بگیرم تا سرم اومد😭کیستم خر گاو است😒😒

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2731
حتما از روز تخمک گذاریت تا سه شب پشت سر هم اقدام کن یادت نره ها خیلی ببخشیدا من تو این سه شب دیونه ش ...

چه بی ذوق من که دوس دارم 🙈به من باشه هرشب...😝

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
موعدت کی هست.ناامید نباشم عزیزم

14 ماه بعد 

30 تخمک گذاریمه میخوام اقدام کنم برای اولین

بار دو سه روز قبلش و بعدش اقدام میکنم

همیشه فقط همون روز تخمک گذاری اقدام میکردم حالا به گفته شماها یک شب درمیون اقدام میکنم از سه روز قبل تا بعد تخمک گذاریم تا ببینم خدا چی میخواد😍

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
من پرم از سوال دکتر جوابمو نده دیگه نمیرم پیشش🙈🙈

خخخ من سوال نپرسیده خودش داشت همه رو واضح توضیح میداد هر چی میگفت میگفتم میدونم گفت پس خودت واردی ک😂😁😁

2738
ب خدا منم همینجوری بودم همین ماه قبل خوندم ک اگه تخمک آزاد نشه احتمال کم ب کیست تبدیل میشه انقدر منف ...

خب دیگه وقتشه آدم شیم.خسته شدیم ازفرشته بودن😉😂😜😁

شوهرم بدتر از منه..هی من میخوام بیخیال بشم نمیشه...میگه برم بی بی بگیرم بذار😂میگم هنوز زوده صبر میکنم اگه چندروز نیومد بعد..میگه تو شاید جزو اون دسته باشی ک تو بارداری پری میشن😂😂😂گیر داده هرماه باید چک کنی خودتو🤣

چه بی ذوق من که دوس دارم 🙈به من باشه هرشب...😝

ب خدا بی ذوق نیستم ولی هر شبم دیگه آدم خسته میشه بعد ب نظرم تکراری میشه من میگم باید ی چند روز فاصله باشه تا آدم واقعا دلش بخواد باورت نمیشه من تا چند ماه همش یه شب در میون اقدام بودم بازم نتیجه نگرفتم😒

14 ماه بعد  30 تخمک گذاریمه میخوام اقدام کنم برای اولین بار دو سه روز قبلش و بعدش اقدام میکنم ...

یا خدا توکه ازمن بدتری اقدام نکرده استرس داری به خودم انیدوارشدم خخخ

حتما از روز تخمک گذاریت تا سه شب پشت سر هم اقدام کن یادت نره ها خیلی ببخشیدا من تو این سه شب دیونه ش ...

وای اره من خسته شدم دیگههه😥😥😥

سه روز قبلش و بعدش منظورته؟؟؟

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
2706