2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله که نتیجه بگیری  من برای تک تک دوستان دعا میکنم . مطمئنم یسنا جون و دینا جون این ماه ن ...

توام امیدوار باش عزیزدلم.من امروز کیت تخمک گذاری خریدم ولی چون پریودم نامنطمه نمبدونم از کی شروع کنم

2728

بچه ها من امروز کیت تخمک گذاری خریدم روز 9 سیکلمه ولی چون نامنطم هستم نمیدونم از کی شروع کنم دو بسته خریدم چون حس میکنم بیشتر استفاده میشه.کسی تاحالا استفاده کرده???? دعا کنید این ماه تخمک داشته باشم البته دارو میخورم حتما دارم.دلم روشنه انگار 

2740

دختراعکسارو ببینید فرستادم  اتفاقی به این تاپیک برخوردم.مال سه سال پیشه .اون موقع اقدام داشتن و انتظار میکشیدن الان همشون تیکر دارن یا باردارن یا نی نی بغلشونه.خدایااااااا شکرت ماهم یروز برمیگردیم اینجا میبینیم زمین گذشته و ماهم بچه داریم.خدایا تورو همین وقت عزیر به اذانت قسم دل هممونو شاد کن و نزار کسی حسرت به دلش بمونه.دلای شکسته دوستامو ترمیم کن.و هرکسی که منتظره.

2706