2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 267069 بازدید | 35847 پست

سلام خانمای عزیز منم این ماه اولین اقداممه یه هفته مونده به پریودم برام دعا کنید انشالله دامن همتون سبز بشه از علائمم بگم متاسفانه من تمام علائمارو دارم همیشه برای پریودام برای همین نمیتونم اعتماد کنم 

عزیزم من امروز پریود شدم😭 کلا یا ۲۳ میشم یا ۲۵.

عزیزم اشکال نداره انشاالله ماه بعد منم فعلا پادر هواموندم علائم پری دارم ولی بیبی چکم هاله داره  

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها کسی بوده لکه بینی و دردسینه نداشته باشه ولی حامله باشه؟

من هیچکدومو ندارم از موعدمم دو روز گذشته پریودم نشدم تازه جوشم زدم فراوون..

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
2731
حاله ش توی عکسم مشخصه عزیزم ۹۰ درصد احتمالشه حامله باشی برو آز بده

انشاالله گلم آخه یکشنبه موعدمه عزیزم گفتم صبر کنم عقب بندازم بعدبرم

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
بچه ها کسی بوده لکه بینی و دردسینه نداشته باشه ولی حامله باشه؟ من هیچکدومو ندارم از موعدمم دو روز گ ...

خب بیبی بزن دختر

مثبته عزیزم

فدات بشم آخه خیلی زیردلم درد میکنه فک میکنم میخوام پری بشم

پریودات منظمه؟؟؟ کی بیبی چک امتحان کردی؟

دیروز باادرار ظهر بله گلم منظمه فقط بعضی وقتا دوروز عقب میندازم