2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
منم تازه دوماهه19شدم دلم میخواد بیست سالگی حامله شم اگه بشه😆😆😆😆

منم دو ماهه رفتم ۱۸ خیلی بچه دوس دارم دلم میخواد زودتر بیاد تو زندگیمون از طرفی هم میترسم سنم بره بالاتر وضعیتم بدتر شه و خیلی انتظار بکشم😕ان شاالله هر وقت خواستی نینی زودی بیاد و برات ناز نکنه 😻❤

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
بچه ها امروز رفتم دکتر بهم گفت ۱۲ سیکلت بیا برات سونو بنویسم به نظرتون سونو واژینال یا سونو معمولی ؟

سونو‌معمولی واسه اینکه بدونه فولیکولت چنده

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو‌معمولی واسه اینکه بدونه فولیکولت چنده

یعنی اندازش یا تعدادش؟

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
2731
یعنی اندازش یا تعدادش؟

عزیزم اگر اب زیاد بخوری بتونی تحمل مثانه پر کنی معمولی 

اما اغلب بخاطر دقت بیشتر سنو واژینول میکنن

ولی سنت کمه حالا شروع نکنی قرص خوردنا . عجله نکن 

عزیزم اگر اب زیاد بخوری بتونی تحمل مثانه پر کنی معمولی  اما اغلب بخاطر دقت بیشتر سنو واژینول م ...

اوووه سه ماهه قرص میخورم میرم تو چهارمین ماه

هم اندازش هم تعدادش من این ماه هر سمتم ۴تا ۵تاداشت 

اها ممنون❤

2740
عزیزم شما چی خوردین منظورم تقویتیه؟ من دکترم برای تنبلیم فقط گلوکفاژ داره روزی 2 تا و نصفی و اسپرین ...

نه من این قرصارو نخوردم ولی قرصای دیگه داده بود و هرماه موقع تخمک گزاریم سونو میرفتم و امپول hcgمیزدم یه روزدرمیان اقدام و بعدش تا۱ساعت زیر کمرم بالش میزاشتم و پاهامو بالامیگرفتم

تقویتی هم موزو گردو و خرما و گرمیجات 

رازیانه و دمنوش های مفید برای رحم و تخمدان

و مهم ترازهمه مثبت فکرکردن و قانون جذب

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
سلام گلم نگران نباش منم پلی کیستیک بودم و الان یه پسر۴ساله دارم  داروهاتو مصرف کن و روزای تخمک ...

سلام خانومی منم پلی کیستیکم چ داروهایی خوردی؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها من روز ۲۷ تست زدم منفی بود ولی امروز  ۳۰ دورم میشه هنوز پریود نشدم بنظرتون میشه حامله باشم؟یه کمی هم دلدرد پریودی میگیرم ولی ن زیاد و ول میکنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
سلام خانومی منم پلی کیستیکم چ داروهایی خوردی؟

تاجایی که یادم میاد متفورمین و لتوزول و کلوموفین و امپولhcg داده بود دکترم قبلشم کلی ازمایش و سونو خیلی حساس بود دکترم

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
تاجایی که یادم میاد متفورمین و لتوزول و کلوموفین و امپولhcg داده بود دکترم قبلشم کلی ازمایش و سونو خ ...

منم ازمایش و سنو انجام دادم مشخص شد کیست ریز دارم.هورمونام مشکلی نداشت با تیروییدم.الان یه ساله متفورمین میخورم اون اولا نمیدونستم شوهرم واریکوسل داره دکتر لتروزول و کلومیفن باهم بهم داد دوسه ماه.ولی یه بار ک رفتم سنو بشم روز ۱۲ اندازه فولیم ۱۳ بود ک گف باید باز دوباره بخوری.ولی خب از وقتی مشکل همسرمو فهمیدم دیگه فقط گلوکوفاژ و مدروکسی پروژسترون میخورم تا وضعیتش نرمال بشه 

منم ازمایش و سنو انجام دادم مشخص شد کیست ریز دارم.هورمونام مشکلی نداشت با تیروییدم.الان یه ساله متفو ...

خوبه داروهات 

مشکل شوهرت حل شد؟

سلام خوبین؟انشأالله ک همه ب ارزوتون میرسین سال بعد این موقع نی نی هاتون بغلوتونن الهی امین من همیشه ...

آره عییزم چرا نشه .من خودم ماه اول اقدام بودم.اما اگه منظورت یبار نزدیکی که اونم آره من انقد دیدم

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
2706