2737
2739

حس پیر شدن... حس بدردنخور بودن... حس کمتر بودن از دیگران... حس دیپلم داشتن... خجالت... حس مستقل نبودن.... 

چیکار کنم.....؟؟؟؟؟ 

ميخوام حقوق بخونم و بعدوکیل بشم ب نظرتون دیر نیست؟؟؟؟ 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه دیر نیست یک جمله هست نمیدونم مال کیه که میگه فکر کن ۴ سال دیگه یک خانم وکیل باشی بهتره یا یک دیپلمه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

من خودم اين حس دارم... واقعا میبینم چقدر اشتباه کردم تو زندگیم... ی بچه 3ساله دارم.... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

نه اصلا

یکی از اشناهای ما تو 65 سالگی داره حقوق میخونه

چه فرقی میکنه چند سالش باشه و بتونه کار کنه یا نه مهم اینه که از خودش راضی باشه و تو لحظه های زنده بودنش احساس خوبی به خودش داشته باشه

شما که دیگه خیلی جوونی و حتما میتونی کار کنی و پیشرفت کنی

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

مهم علاقه و انگیزه است عزیزم، من توی ارشد یک همکلاسی چهل ساله داشتم! الانم که دکترا هستم توی کلاس تقریبا همه بالای سی وپنج سال هستن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

خیلی عالیه اصلا فکر نکن دیر شده من مامانم ده ساله ک دوست داشت بره دانشگاه و با خودش میگفت دیر شده الان ۴۵ سالشه و میگفتم ب مامانم من اگه می فهمیدم همون ده سال قبل بزور میفرستادمت.شما ک سنی نداری حتما برو 

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫
2706