2733
2739

چقدر اعصابم خورده بچه ها ی خواهر شوهر دارم فک میکنه باید واسه همه چی نظر بده

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.دوستای عزیزم من تصمیم گرفتم توی کانال تلگ.رامی آموزش گلدوزی و ساخت ست بدلیجات گلدورزی رو یادتون بدم قطعا خیلی هاتون به یه کار درمنزل احتیاج دارید در عوضش شما برام دعا کنید❤️

به آخرین تاپیکم مراجعه کنید لینک کانال رو اونجا گذاشتم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
2728
2738

ما تعطیلات عید هفته اول جاریم اینا اومدن عیددیدنی خونه ما ما هم بعدش مسافرت بودیم بعدشم نشد بریم اونجا دیگه حالا میخوایم بریم

که جاریم زنگ زد اصرار که از شام بیاین

حالا خواهر شوهرم زنگ زده بهش گفتم میخوایم بریم میگه از شام نرین دستشون تنگه

حالا اصلا اینجوری نیستاااااااااااا منم اصلا دلم نمیخواست  از شام بریم خود جاریم خیلی اصرارر کرد

در ضمن دستشونم اصلا تنگ نیست این تزهای خواهر شوهریه

اه اه اه

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
اگه از نظر کسی خوشم نیاد خواهرمم باشه محل نمیدم..اویل مهم بود واسم الان نع😉

فک میکنه عقل کله به خدا