2737
2734
عنوان

همسایه

192 بازدید | 15 پست

از صبح تا شب صدای دعواهای شدید از خونشون میاد.خیلی جیغ و داد دارن.من با صدای داد یا جیغ هم تپش قلب میگیرم هم گلاب ب روتون یبوست.

خونه خودمم نیستم ک برم تذکر بدم.وای خدا داداشمم همش داد میزنه.چیکار کنم؟کل عضلاتم منقبض میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی بده😐...بچه دارن؟؟؟

اره.حس میکنم بچه ها هستن ک دعوا میکنن چون من نمیشناسمشون.ولی همش در حال نفرینه ک الهی بمیری از دستت راحت شم.بخدا دلم اینقد میسوزه.میگم ببین چ عذابی میکشه ک اینطور نفرین میکنه

2738
ایشالا که زودتر جا به جا میشن مام یه همچین همسایه ای داشتیم اخر زنه سه تا به دلش چاقو زد راهی بیمارس ...

اوه اوه.من نمیدونم دو نفر ک اینقد با هم مشکل دارن چرا همدیگرو راحت نمیزارن .

خاکشیر برای یبوست؟خب خانوادم مشکلی ندارن.من خونه پدرمم ی مدت.

اهان، اره آلو هم بنداز ناشتا هرروز ی لیوان ،محاله خوب نشی ،اگه چند روزه و فشاره روت ،قرص سی لاکس کارکن گیاهیه دوتا باهم بخور خوب میشی، البته باردار نباشی

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
اره.حس میکنم بچه ها هستن ک دعوا میکنن چون من نمیشناسمشون.ولی همش در حال نفرینه ک الهی بمیری از دستت ...

آخه ای خدا...گناه دارن بچه هااا....

یسری همسایمون با شوهرش دعوا میکرد صدای خانومه می اومد ک میگفت تنها خوشبختبم بچه هامن تو این زندگی..دلم سوخت گفتم بنده خدا دلش فقط ب بچه هاش خوشه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
اهان، اره آلو هم بنداز ناشتا هرروز ی لیوان ،محاله خوب نشی ،اگه چند روزه و فشاره روت ،قرص سی لاکس کار ...

ممنون عزیزم.فکر کنم ۷ودمم اعصابم ضعیفه ک اینقد روم تاثیر داره

آخه ای خدا...گناه دارن بچه هااا.... یسری همسایمون با شوهرش دعوا میکرد صدای خانومه می اومد ک میگفت ت ...

ای بابا.

کاش ادما میفهمیدن چند روز میخوان زندگی کنن همو اذیت نکنن.

ممنون عزیزم.فکر کنم ۷ودمم اعصابم ضعیفه ک اینقد روم تاثیر داره

بهش فکر می‌کنی چون ،بیخیال باش ،برا اعصابم من دکتر تو بارداری چای به لیمو توصیه کرده ،اروم می‌کنه آدم رو

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2706