2737
2734

سلام وقتتون بهیر دوستای گلم

من هفته ۳۰ بارداریم از همون وقتی که جنسیت رو فهمیدیم دنبال اسمیم تا حالا ولی اسمهایی که من دوست دارم رو شوهرم رد میکنه اونم اسمای قدیمی مثل رویا سوگل طلا رو پیشنهاد میده الان من بعد مدتها اسم نیلآی به دلم نشسته قبول نمیکنه نمیدونم چیکار کنم کلا سلیقمون متفاوته تو اسم کممممممممک😭😭😭😭

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞

قرعه کشی کنین☹️

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمهای تو بهتره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
2738

چرا من اسمای جدیدو دوس ندارم؟؟؟؟نکنه شوهر توام 

من دوست دارم اگ دخملی بود بزارم رها یا باران

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چرا من اسمای جدیدو دوس ندارم؟؟؟؟نکنه شوهر توام  من دوست دارم اگ دخملی بود بزارم رها یا باران

دقیقا این دوتارم پیشنهاد داده😬

خدا جونم مررررسی به خاطر فرشته های زیبایی که بهم بخشیدی💞
2706