2737
2734

كارم برنامه نويسي هست ولي اينجا اكثرا كارشون كارمنديه

برخوردشون باما شركتي ها خوب نيس و از بالا به پايين به ما نگاه ميكنن

البته فقط من اين احساس رو ندارم با بقيه همكاراي شركتي هم كه صحبت كردم همين حس رو دارن

نميدونم اينجا كسي تجربه شركتي بودن داره؟

ديگران راقضاوت نكنيم.
كارم برنامه نويسي هست ولي اينجا اكثرا كارشون كارمنديه برخوردشون باما شركتي ها خوب نيس و از بالا به ...

روپیشونیت که ننوشته شرکتی هستی.بیخودی به خودت تلقین نکن

خدایا مواظب عشقام باش 💖💖👼👨‍💼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكي از همكاراي آقام تازگيا پست گرفته و مدير واحد برنامه نويسي شده يكم جوگير شده انگار

يه كاري دستم بود كه ايشون مدام ميومد واسه پيگيري و چون خودش تجربه برنامه نويسي نداره متوجه نيس روال كار ما زمان بره

چند بار پيگيري كرد واسه كاراي مختلف با رفتار توهين آميز و اخم وتخم

اينو آقايون ديگه هم كه تو اتاق ما هستن گفتن و حتي يكيشون هم واكنش نشون داد ولي من چيزي نگفتم اون روز

ديگران راقضاوت نكنيم.
2728

كلا نميدونم چرا انقد رابطش با من بد شد من بخدا خيلي با همشون محترمانه رفتار ميكنم ولي احساس ميكنم بدرفتاريش از جايي شروع شد كه من تو اداره اولين نفري بودم كه ايفون ايكس خريدم اون موقع كه 5 تومن بود اصلا هم اعلام نكردم كه گوشي خريدم يه بار تو يه جلسه خودشون ديدن بعد اين آقا گوشيش خراب شد و اينم بگم تو اداره ما سر گوشي و ماشين كل كل دارن ولي من گوشيم خراب بود گفتم يهو ميخرم بعد چند سال خوبشو بخرم

زد و شانس من گوشي گرون شد و ايشون و بقيه همكارا 12 تومن خريدن و مدام به من ميگف زرنگي و مفت خريدي و اينا

ديگران راقضاوت نكنيم.

من خودم مرد هستم اما غلط کرده حرف زیادی بزنه شرکت دولتی مال پدرش نیست اما!!!!! شما مواظب احمقهایی که میتونن با حماقتشون براتون خطر .حاشیه ایجاد کنن توی این دوران رکود و بیکاری مواظب باش . شما کارتون رو طبق قانون و بدون درگیر شدن انجام بده.اگه من اونجا بودم کتکه رو حتما طرف خورده بود.چه غلطها!!! شما رو با ناموس مردم چه کار؟؟!!!!

از اونجايي كه ايشون مدير واحد برنامه نويسي شدن حاضر نشدن با من كار كنن و منو منتقل كردن به واحد پشتيباني درصورتيكه من يه سيستم از صفر تا صد براي اين اداره نوشتم كه سه ساله دارم روش كار ميكنم و تو كل كشور داره استفاده ميشه

ديروزم اومد سيستم منو گرفت داد به يكي ديگه

همه بهم ميگن ميخان ردت كنن بري

ديگران راقضاوت نكنيم.
2738

امروز رييس اداره منو صدا كرد منم گفتم سيستم رو تحويل دادم اونم توضيح داد كه من تو پشتيباني نيرو نداشتم و مجبور شدم ببرمت اونور

ولي ميدونم حرفاي اين آقا و يه خانوم ديگه كه معاون اداره هستن بر عليه من بي تاثير نبوده

اينم بگم واحد برنامه نويسي همه آقا بودن و فقط من خانوم بودم

ديگران راقضاوت نكنيم.
از اونجايي كه ايشون مدير واحد برنامه نويسي شدن حاضر نشدن با من كار كنن و منو منتقل كردن به واحد پشتي ...

مگه  دست ایشون 

رئیسی معاون چیزی نداره 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

به رييس اداره گفتم من كلي قسط دارم اگه منظورتون از اينكارا اينه كه من ديگه نيام و قراردادم رو تمديد نكنين بگيد كه منم برم دنبال كار كه گفت نه اينجوري نيس و هروقت نخواستيمت خودم ميگم بهت

حالا نميدونم حرفش رو باور كنم و بهش اعتماد كنم يا نه؟

دو سه نفر بهم گفتن نميخان ديگه قراردادت رو تمديد كنن

ديگران راقضاوت نكنيم.
امروز رييس اداره منو صدا كرد منم گفتم سيستم رو تحويل دادم اونم توضيح داد كه من تو پشتيباني نيرو نداش ...

پشتیبانی  جای بد 

حقوقت کم میشه 

خوب دیگه  از دست اون آقا خلاص شدی

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706