2733
2734
عنوان

بیاین برا حاجتتون حمد بخونم😍😘انشالله همگی حاجت رواشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 102 پست
عزیزم خوندم😘😘😘 اینم براشما اللهم صلی علی محمد وال محمد😍

یک دنیا ممنون نازنینم😍

منم برات فرستادم💐

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا من   سلامتیه خودم و شوهرم و نی نی ایندم   سرما خوردم بدجوووور  چهار پنج روزه گیج ...

خوندم گلم😘😘😘

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2731
خوندم 😘😘😘

لطف کردی ممنون

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
عزیزم من واسه درمان نازاییم خیلی درموندم امروزم باید حرکت کنیم بریم تهران ۱۲ ساعت راهه تورو خدا م ...

سلام عزیزم 

از ته دلم برات دعا میکنم..برات هفت بار حمد خوندم...انشاالله حاجت رواشی گلم..صبور باش وهمه چیو به خدا بسپار😘😘😘😘

2740
خوندم😘😘

امیدوارم همیشه تنت سالم باشه.مرسی

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

برای من خواهشاااا....گرفتاریام زیاده  ولی  تا اخر شعبان وقت داارم ی اتفاقی برام رخ بده.خیلی مهمه ..خواهشا هرکس پستم و دید برام صلوات بفرسته براش صلوات میفرستم...ان شاالله حاجت روا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
برای من خواهشاااا....گرفتاریام زیاده  ولی  تا اخر شعبان وقت داارم ی اتفاقی برام رخ بده.خیل ...

سلام عزیزم 

ازته دلم برات دعا میکنم😍😘برا حاجتت هفت بار سوره حمد خوندم...انشالله به همین زودی حاجت روا شی گلم😘😘😘😘

سلام عزیزم  ازته دلم برات دعا میکنم😍😘برا حاجتت هفت بار سوره حمد خوندم...انشالله به همین زودی ...

فدااااتمممم مهربونممممممم....عاقبت بخیر بشی دوستممممم😍😍😍😚😚😚😚😚

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706