2733
2734
عنوان

بیاین برا حاجتتون حمد بخونم😍😘انشالله همگی حاجت رواشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 102 پست
عزیزم خوندم😘😘😘 اینم براشما اللهم صلی علی محمد وال محمد😍

یک دنیا ممنون نازنینم😍

منم برات فرستادم💐

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من   سلامتیه خودم و شوهرم و نی نی ایندم   سرما خوردم بدجوووور  چهار پنج روزه گیج ...

خوندم گلم😘😘😘

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2731
خوندم 😘😘😘

لطف کردی ممنون

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
عزیزم من واسه درمان نازاییم خیلی درموندم امروزم باید حرکت کنیم بریم تهران ۱۲ ساعت راهه تورو خدا م ...

سلام عزیزم 

از ته دلم برات دعا میکنم..برات هفت بار حمد خوندم...انشاالله حاجت رواشی گلم..صبور باش وهمه چیو به خدا بسپار😘😘😘😘

2738
خوندم😘😘

امیدوارم همیشه تنت سالم باشه.مرسی

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

برای من خواهشاااا....گرفتاریام زیاده  ولی  تا اخر شعبان وقت داارم ی اتفاقی برام رخ بده.خیلی مهمه ..خواهشا هرکس پستم و دید برام صلوات بفرسته براش صلوات میفرستم...ان شاالله حاجت روا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
برای من خواهشاااا....گرفتاریام زیاده  ولی  تا اخر شعبان وقت داارم ی اتفاقی برام رخ بده.خیل ...

سلام عزیزم 

ازته دلم برات دعا میکنم😍😘برا حاجتت هفت بار سوره حمد خوندم...انشالله به همین زودی حاجت روا شی گلم😘😘😘😘

سلام عزیزم  ازته دلم برات دعا میکنم😍😘برا حاجتت هفت بار سوره حمد خوندم...انشالله به همین زودی ...

فدااااتمممم مهربونممممممم....عاقبت بخیر بشی دوستممممم😍😍😍😚😚😚😚😚

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706