2777
2789
عنوان

الهی هیچ زن بارداری... تنها نباشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلمم😞از همسرت بخواه مردا نمیدونن باید چیکار کنن باید بهشون بگی

همسرم بیچاره از ۶ صبح میره سرکار شب ساعت ۱۰ میاد خونه مسیر خونه تا محل کارش هم ۲ ساعت راهه. چند بار خواسته مرخصی بگیره بخاطر من بهش عمدا ندادن 

اونم عصبانی شده نزدیک بوده کار به کتک کاری بکشه

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
چقدر دلم لك زده هوس غذا كنم يكي واسم درس كنه🤧🤧 نكه خودم درس كنم 

نگو نگووووو اصلا واقعا بعضی وقتا ادم میگه کاش یکی غذا بیاره بخورم!!!

من از وقتی حامله شدم و ویار داشتما برا همه چی الان اصلا عذاهایی که خودم درس میکتم بهم نمیچسبه فک‌میکنم اصلا خوشمزه نیس😰

وای نکنه منم حس توروداشته باشم😞منم دورازخانوادمم توشهردیگه ازدواج کردم البته خانواده همسرم هستنا اما دلم نمیخاد اگ باردارشدم بیان پیشم😶😶 چون هیچکاری نمیکنن نه کمکی نه چیزی هیچی تامیتونن هم میخورنو میخوابن خونه ما اونوقت بیچاره میشم که!!😥

اووف تا کجاهارفتم من😂

خدایاشکرت
منم کل بارداریم تنها بودم. تنهای تنها

خیلی سخته.‌مخصوصا هفته های آخر که به زور میتونی رو پاهات راه بری ، کاش یکی بود حداقل یه وعده غذای گرم برام میاورد

نگو نگووووو اصلا واقعا بعضی وقتا ادم میگه کاش یکی غذا بیاره بخورم!!! من از وقتی حامله شدم و ویار دا ...

دقيقا 😑😑 منم همش منتظرم ي همسايه اي پاشه واسم غذا بياره حالا هرچي فقد دست پخت خودم نباشه 

♥️♥️♥️
چرا تنها عزيزم مگه شوهرت نيس كنارت؟

محل کارش تا خونه خیلی فاصله داره ۲ ساعت راهه. اونم محبوره بره سرکار اگه بخواد هی مرخصی بگیره به راحتی بهش میگم برو به سلامت خدا داده نیرو. 

من تنها نبودم ولی بدم میاد وابسته باشم همه کارارو خودم کردم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2801