2737
2739
عنوان

الهی هیچ زن بارداری... تنها نباشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 56 پست

بیخیال این روزها هم میگذره من که روز زایمانم خودم زنگ زدم آژانس که برم بیمارستان پدر خدابیامرزم فهمید کنسل کرد خودش همرام اومد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی بچه ها  فهمیدم که خیلی ها مشکل منو دارن  خدا خودش کمکمون کنه

اره عزيزم من چي مادرم حتي نمي دونه دومين نوه اش تا سه چهار هفته ديگ دنيا مياد چون جدا شده از بابام وقتي ٥سالم بود منمو ي نامادري ك سربچه اولم هزارتا بدبختي كشيدم مثلا خونه بابام بود اين دوميم ك ديگ هيچي از ٢٨هفته خطر زايمان زودرس دارم بزورامپول و دارو نگهش داشتم تا الان استراحت مطلق داده دكترم اما چ استراحتي سركار ميرم ي بچه ٥ساله دارم شوهرمم ك صب تا شب سركار خونم طبقه سوم ك اسانسور نداره ببين چ شرايط گندي دارم من مث سگ دارم شب و روز از درد جون ميكنم هيچكي يروز نيومد بگه زن بدبخت تو ك استراحت مطلقي حتي ازجاتم نبايد پاشي خرت ب چند من فقط خودممو خودم بخدا انقد حالم داغونه باخوندن اين پستا فقط دارم اشك ميريزم خدا ب هممون كمك كنه كار من از غذاي گرم و...گذشته ي لحظه فقط تصور كنيد اين شرايطو ب خودتون اميدوارميشين

😪😪😪
اره عزيزم من چي مادرم حتي نمي دونه دومين نوه اش تا سه چهار هفته ديگ دنيا مياد چون جدا شده از بابام و ...

خیلی ناراحت شدم 😢

شایدم ما شانس نداریم آخه خیلی زن های حامله رو دیدم که همه عین پروانه دورشون میگردن ، آدم هر چی خوب تر و مظلوم تر باشه تو این دنیا بدبخت تره. 

شرایط شما خیلی سخته ، حداقل من بچه دیگه ای ندارم 

البته تا سه ماهگی سرکار میرفتم که استعفا دادم 

کارفرما م با وجودیکه میدونست ویارم شدیده و حالم خوب نیس عین خر ازم کار میکشید خدا ازش نگذره. 

در کل تو بارداری م فقط خدا و همسرم کنارم بودن و بس. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
خیلی ناراحت شدم 😢 شایدم ما شانس نداریم آخه خیلی زن های حامله رو دیدم که همه عین پروانه دورشون میگر ...

ن شكوفه جان نارحت نشو ادم خداروداشته باشه اينا همشون همينن من بااين سنم انقد سختي كشيدم كل موهام سفيد شده بخدا ١٠برابرسنم زجر كشيدم همسناي من هنوز ازدواجم نكردن من ١٧سالم بود شوهرم دادن تا بود اعتياد شوهرم بعد ك خوب شد خانواده پستم شروع كردن ب حسادت انقد بلاها سرم اومد ك بخوام تعريف كنم از شاهنامه فردوسي طولاني تره بخدا سه ماه اول بحدي تهوع داشتمو داغون بودم هيييييچيييي ن مي تونستم بخورم ن درست كنم بيچاره شوهرم هيچكي نيومد يباربگ توبارداري شرايطتت اينجوريه بيا اين ي بشقاب غذا هيچكسسس حتي حالمو نپرسيد بخدا تو اين مدت فقط خدارو داشتمو شوهرم خدا شوهرامونو حفظ كنه اخ ك انقد دلم پره ديشب كلييي گريه كردم خداخودش بهمون صبروتحمل بده خودش نگهداربچه هامون باشه صحيح و سلامت بيان بغلمون ك تلافي اين روزادربياد كاش شما نزديك من بودي حداقل همدم هم بوديم 

😪😪😪
2740