2733
2734

من امسال واسه اولین باره که میخوام برم.ولی چون از شهرستان میام باید پسرمو بیارم با خودم.

ولی میترسم خسته و کلافه بشه

خدای مهربونم ممنون بخاطر همه ی نعمتهات.

خیر جای خاصی وجود نداره همون بخش کتب کودک یه فضاهای محدودی توسط خود ناشر تدارک دیده شده که خیلی شلوغ هست و نمی تونید از بچه تون چشم بردارید 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تنها نمیتونی بذاریش.ولی بعضی از غرفه های کودک.مثل کانون میز و صندلی و وسایل نقاشی و ...دارن برای بچه ...

تنها که نمیزارمش.همسرم پیشش میمونه اگر باشه همچین فضایی

بهتره نبري با خودت بچه رو ، ولي من هر سال بردم و با هم کنار اومديم الان 5 سالشه

پسر من دوسالشه.اگر محیط بازی یا سرگرمی اونجا باشه شوهرم میبردش اونجا.منم میرم دنبال کار خودم

پسر من دوسالشه.اگر محیط بازی یا سرگرمی اونجا باشه شوهرم میبردش اونجا.منم میرم دنبال کار خودم

نه محيطي براي دوساله ها نيست و اگه براي بچه ها باشه خيلي خيلي شلوغه بهتره تو خونه بزاريش پيش کسي