2737
2739
برعکس ما مصرفمون خیلی بالائه خیلی هم مهمون داریم ۴ تا کیسه برنج فروردین استفاده کردیم ماشالله هر یه ...

من 2 سال و 4 ماهه ازدواج کردم تا الان 7 بار مهمون داشتم و تو این مدت 2 تا 25 کیلویی برنج گرفتیم خدا به مامانم برکت بده بیشتر خونه مامانم هستیم بقیشم مامان بزرگ و خاله و عمه کم پیش میاد خونه غذا درست کنم. همه چیز گرونه اخه فقط برنج نیست و گرون تر هم میشه خدا به هممون رحم کنه و به زندگیامون برکت بده 🙏🙏

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
یه مدت برنج ایرانی بخوری نمیتونی برنج خارجی بخوری دیگه

عزیزم من خودم زاهدانی نیستم به خاطر شعل شوهرم اینجاییم ...قبلا میخوردیم برنج ایرانی ولی واقعا شبنم رو کسی نمیتونه تشخیص بده الان شوهر خواهرم همدانیه میبره همدان میگه هیچ کس نمیفهمه ایرانی نیست کلی هم سفارش خرید گرفته

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چه برنجی هست؟ چه خطری داره؟

برنج مال یکی ازشهرستانهای اصفهانه که بنابدلایلی میگن باعث ام اس میشه چون با آب فولاد و اینا ابیاری میشه

اما عطر و طعمش فوق العادست

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اون س رو پاک کن😁

ای واییییییییییییی  

دیگه نمیشههههههههههه

خخخخخ...ببخشید

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2738
این چه برنجی هست؟ چه خطری داره؟

برنج منطقه لنجان اصفهان میگن خطرام اس داره اما طعم ومزه اش معرکه اس وای که چقدر خوش قیافس لامصب😁😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706