2733
2734
😂😂😂😂.بخوام از اضافه وزن بگم ک غوغا میشه 😂😂😂😂😂😂من قدم ۱۷۰ هس باید وزنم بین ۶۰ تا ۶۷ کیلو با ...

منم همش غذاهای برنجی میخورم ولی قدم ۱۶۰وزنم ۵۴شوهرمم لاغره هرچی به خوردش میدم چاق نمیشه

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
😂😂😂😂.بخوام از اضافه وزن بگم ک غوغا میشه 😂😂😂😂😂😂من قدم ۱۷۰ هس باید وزنم بین ۶۰ تا ۶۷ کیلو با ...

خسته نباشی خودت ۱۵ کیلو اضافه وزن داری😂😂😂😂

من ۱۶۶ قدمه ۵۶ وزنمه

همسرمم ۶۶ کیلو

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همش غذاهای برنجی میخورم ولی قدم ۱۶۰وزنم ۵۴شوهرمم لاغره هرچی به خوردش میدم چاق نمیشه

خب شما خوبی اگه چاق نشی خوبه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2731
خیلی خوبه ک چاق نمیشین ما استعداد چاقی داریم 

من استعدادشو دارم ولی اکثرموقعها رعایت‌میکنم ولی شوهرم اصلا استعداد چاقی نداره خیلی بده

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
2738
پس سابقه داری 😂😂😂😂😂خیلی خطرناکه این کارارو نکن ....اگه خیلی با زودپز سر و کار داری برقیش رو بگی ...

جای تاول وسوختگی روباچی ازبین بردی ازپوستت؟؟؟؟؟خواهشا بگو

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
جای تاول وسوختگی روباچی ازبین بردی ازپوستت؟؟؟؟؟خواهشا بگو

عزیزم این قضیه برای ۷ سال پیشه ......دو تا پماد گرفتم معجزه میکنخ ولی یکیش اصلا گیر نمیاد و خیلی کم یابه اون موقع هم ب سختی پیداش کردم .....یکیش سیکالفیت اون هس ک الان شده حدود ۱۰۰ تومن جدیدا خریدم چون دستم سوخت عید ......اون یکی هم اسمش اِلایز هست ک فکر نکنم پیدا شه 

😂😂😂😂😂😂 چ کنم خو شوهری از لاغری بدش میاد منم داره تقویت میکنه عین خودش تپل مپل شم😂😂😂😂

اها پشتت گرمه😂😂😂😂

اخه من شوهرم متنفره از چاقی

من استعدادشو دارم ولی اکثرموقعها رعایت‌میکنم ولی شوهرم اصلا استعداد چاقی نداره خیلی بده

من خودم از لاغری خوشم میاد و اراده کنم سر دو ماه ب اندامی ک دوست دارم میرسم ولی خوب شوهرم اصلا دوست نداره لاغر باشم و مجبورم ب خواستش احترام بذارم 

پس چی میخورید؟؟ما ی وعده حتما برنج  لیست غذاهای نونی بگو منم درست کنم ورشکست شدیم والا

برا یک بنده خدایی نوشتم بگرد هست

تو نت پره غذای نونیه

رولت گوشت.رولت سیب زمینی

2706