2737
2734

من و همسرم هردو بچه شهرستانیم البته از دو جای متفاوت

که قبل ازدواج با خانواده اومده بودم تهران و شوهرمم مجرد تهران بود و کار میکرد که اشنا شدیم و ازدواج کردیم

خلاصه

درحال حاضر

نه کسیو تهران داریم

نه شغلی داریم

اما  اگه بریم شهرستان شوهرم، هم شوهرم میتونه استخدام شه موقتا جایی تا کاری برای خودش شروع کنه، هم من براحتی میتونم کاری که خیلی دوسش دارم رو شروع کنم

و بنظرمون همه چی گل و بلبل میشه

البته که خیلی سختی هم داره

حالا نظر شما چیه؟! 

کسی بوده اینکارو کرده باشه؟ 

تجربه ای دارین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم میرفتم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

اگر باعث پیشرفتتون میشه برید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اگه تهران نه پول دارید نه شغل نه آشنا اصولا چرا موندید؟ خیابوناشو دوست دارید؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من تهرانی ام ! اینجا کار میکنم شوهرمم اینجا کار میکنه زندگیمم خیلی خوبه اما آرزومه از تهران برم ! از اینهمه شلوغی و سر و صدا و ادمای جور واجور !

برم ی جای خلوت و تمیز!

یکی از اهدافم اینه اونقدر پول در بیارم که دوران بازنشستگی برم ی خونه حیاط دار دور از تهران زندگییییییی کنم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

فکر کردم که زاده تهران هستین گلم اگر شهر دیگه ای به دنیا اوندین چرا که نه خیلی هم عالیه درضمن تهران بد گرونیه خودت میبینی که و هوا هم نداره چه بهتر که شهر خودتون برین

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2706