2733
2734
عنوان

خانمها یه لحظه بیایین

369 بازدید | 57 پست

من الان ماه هفتم بارداری هستم اوضام زیاد خوب نیست خیلی سختم شده

شوهرم خیلی ازم توقع داره

هم از نظر زناشویی

هم از نظر خونه و بچه داری

و ضمنان هیچ کمکی هم ندارم و همش خستم ولی هرطور شده کارامو میکنم ولی موقع روابط زناشویی خوابم میبره .

و همسرم فکر میکنه من خودم رو زدم به خواب

و منو تهدید میکنه که داری با زندگیت بازی میکنی

به نظرتون من چیکار کنم ؟؟؟که اوضاع بهتر بشه

بگوتو خواب کارشو بکنه  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من باردار شدم شوهرم کله کارامو میکرد ظرفامم میشست از لحاظ زناشویی ام اصلا طرفم نمیومد چون میترسید ب بچه آسیبی برسه ولی من متاسفانع بچم سقط شد حتی بعده سقطمم نزاشت کار کنم و کلی بهم رسید و دلداریم داد

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
عجب شوهر بی ملاحظه ایه،،،،،،قربون شوهر خودم

خیلی زشته یکم بزرگ.شو

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
من باردار شدم شوهرم کله کارامو میکرد ظرفامم میشست از لحاظ زناشویی ام اصلا طرفم نمیومد چون میترسید ب ...

یخورده از شوهرت تعریف کن خواهر😴

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

رابطه برا زنه باردار مخصوصا تو ماه های آخر سمهههه اخه چقد شوهرت بی فهمه هووووف عصابم خورد شد

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
خداییش چطور تو اون اوضاع خوابت میبره😖

اصلا به ادن اوضاع نمیرسه 

پسرم 5 سالشه تااون رو میخوابونم خودمم کنار اون خوابم میبره😧😧😧😧اون فکر میکنه من خودم رو زدم به خواب 😅😅😅😅

2706