2733
2734

سلام مامانا تا چند ماهگی بچه هاتون رفلاکس داشتن و کی خوب شدن؟

😇میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی لطفا؟ 😇

بچه ی من تا یکسالگی داشت مدام دکتر میبردمش و موتیلیوم مصرف میکرد خیلی بد بود همش بالا میاورد اما خودم کم کم داروش رو قطع کردم الانم یکسال و نیمش خدارو شکر درست اما دمارم رو دراورد....

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....
بچه ی من تا یکسالگی داشت مدام دکتر میبردمش و موتیلیوم مصرف میکرد خیلی بد بود همش بالا میاورد اما خود ...

وای خدا تا یک سالگی؟؟؟ 😢😢😢 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم داشت دکتر کپسول امپرازول داد .دوزشو هرماه عوض میکرد خودم قطع کردم ..ریفلاکس اخرش تا یکسالگیه

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است،السلام ...
2731

اره بخدا همش گریه میکرد از کار و زندگی افتاده بودم تازه یه دختر کوچیکم داشتم از حال اون روزام واست نگم ک یادم میفته تن و بدنم میلرزه البته مثل هپ نیستن بعضی ها با وجود رفلاکس ارومن اما پسر من فوق العاده بیقرار بود 

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....

چن وقتشه کوچولوی شما؟بیقراره؟خودت رژیمت رو رعایت کن عزیزم

سلام عزیزم من دخترم رفلاکسش خیلی شدید بود هرچی شیر بهش میدادم دوبرابرشو بالا میاورد دکتر زیاد بردم هر دکترم یه داروی جدید میدادولی بچه ام بدتر میشد تا بردم پیش یه دکتر تغذیه اطفال کلی باهام دعوا کرد گفت تو بچه ها تا یک سالگی طبیعیه نباید به بچه دارو بدی بدتر معدشو تحریک میکنه منم داروشو قطع کردم خیلی بهتر شد الانم که 18ماهشه خداروشکرخوب شده فقط وثتاییکه شدید مریض میشه موقع دارو دادن بالا میاره

2740
سلام عزیزم من دخترم رفلاکسش خیلی شدید بود هرچی شیر بهش میدادم دوبرابرشو بالا میاورد دکتر زیاد بردم ه ...

عزیز این تجویز درست نیست. اینو نگین لطفا. دکتر پسر من بهش امپرازول داد چون رانیتیدین حساسیت داشت .من بردم پیش یه دکتر دیگه گفت قطع کنید معدش رو میپکونه. من قطع کردم ...بیچاره شدم . دوباره تا یکهفته طول کشید تا خوب بشه

بهشت زیر پای مادران عاطفی ست...

من تجویز نکردم ازتجربم گفتم واقعا بچه گناه داره از الان بهش داروی امپرازول داده بشه بعدشم هر دکتری بری بهت میگه که رفلاکس تا یک سالگی طبیعیه ما مامانا صبرمون کمه وگرنه اکثر بچه ها همین جورین واقعا دارو دادن از الان به بچه ظلمه اونم بخاطره مشکله کوچیکی که با گذشت زمان درست میشه

چن وقتشه کوچولوی شما؟بیقراره؟خودت رژیمت رو رعایت کن عزیزم

۵ ماه و نیمشه خودم رعایت میکنم اما باز بالا میاره. نه زیاد بی قرار نیست از بالا اوردن و وزن نگرفتنش ناراحتم

اگه شیر خشک میخوره شیرشو عوض کن دکتر به من گفت بهش شیر خشک بیومیل ای ار بده یا ببلاک ای ار

نه فقط شیر خودمو میخوره خودمم لبنیات نمیخورم واسه رفلاکسش