2737
2739

سلام دوستان. خواهش میکنم در وضعیت مشابه خودتان را قرار دهید و اظهارنظر فرمایید. چند روز پیس در گوشی همسرم اتفاقی با ایدی به نام یک خانم پیامک آمد. از همسرم سوال کردم کی هستن و منظورشون چی هست. همسرم گفت که کسی اشتباه فرستاده خواستم گوشی شو به من بده که جواب بدم اشتباه فرستاده اما نداد و بعد سریع ایدی رو پاک کرد. شما باشید چی فکر میکنید و چه عکس العملی نشان میدین. اولین بار بعد از چهار سال همچنین موردی پیش میاد.

خب چی نوشته بود؟آره دیدم تازه کلی هن چت کرده بودن همکلاسیه قدیمیش بود.کارخاصی نکردم شوهرمو میشناسم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه من همچین اتفاقی افتاده بود 

ولی شوهرم چون میدونه طرف و ب فنا میدم فوری از زمین محوش میکنه😂😂

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
خب چی نوشته بود؟آره دیدم تازه کلی هن چت کرده بودن همکلاسیه قدیمیش بود.کارخاصی نکردم شوهرمو میشناسم

نوشته بود هر چی دلت بخواد. قبلش هم چیزی نبود من شک کردم شاید شوهرم پیام های قبلی رو پاک کرده باشه. البته تو تلگرام. به شوهرم اعتماد دارم اما این برخوردش رو نمیتونم هضم کنم. باهاش قهرم اون هم ناراحته اما هیچ توضیحی نمیده که این شک رو رفع کنه

2738
نوشته بود هر چی دلت بخواد. قبلش هم چیزی نبود من شک کردم شاید شوهرم پیام های قبلی رو پاک کرده باشه. ا ...

من که مطمئنم چیزی نیست اگر هم چیزی باشه شاید سوال و جوابی بوده باشه از یه خانم و اصلا نباید جدی بگیری هر صحبتی که خیانت نیست بانو ببین سپید چی گفته گفته شوهرم با همکلاسیش حرف میزده و من کاری نکردم چون بهش مطمئنم وقتی تو هم به حای اینکه قهر کنی با نازو عشوه ازش بخواه توضیح بده