2733
2739
عنوان

جای من بودین چکارمیکردین باجاری تون

| مشاهده متن کامل بحث + 3730 بازدید | 239 پست
جاریه منم خدایی حرف نداره عاشقشم

وای منو یاد چند تا حاری انداختی که دوست پسراشون را به هم‌میگن فکرم میکنن چه صمینی و راز دارن متاسفم واسه اونها و امثالشون  

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میخواستم بفهمه برام اهمیتی نداره دیگران چفکری میکنن.

خیلی خانم‌اشتباه میکنی ابرو چیزی نیست که بیان بریزن و بگی برام بی اهمیته 

لااقل به پدرو مادرت رحم کن اونقدر ازارشون دادان شما میگی برام مهم نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728

اگه روند تو همینه کلا باید بیخیال نظر دیگران باشیّوگرنه باید پررو باشی و حق خودتو بگیریشما شخصیت ات ارومه

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
وای منو یاد چند تا حاری انداختی که دوست پسراشون را به هم‌میگن فکرم میکنن چه صمینی و راز دارن متاسفم ...

وااااا خاک تو  سرشون اه حالم بهم خورد از همچین آدمایی

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
ممنون که این حرفا رو.زدی شاید بهش بربخوره خیلی حرصم گرفت از کار هر دوشون از زرنگی و نامردی جاری و س ...

منم از قصد زدم که بهش بر بخوره خودشو جمع کنه😁 به غیرتش

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
وااااا خاک تو  سرشون اه حالم بهم خورد از همچین آدمایی

اینا دوست نیستن دیگهّ.چن تا دشمن هستن در کنار هم😔

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2738

شوهرم خوبه بنده خدا طرف منه.باداششم بحثش شدوبهم زد.ولی باورکنین انقدکه همچی توهم بودگیج بودم.خوانوادشون خیلیم رفت وامدین.نرم واقعا؟

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

الان.میدونی ما حکم چیو داریم برات

اینکه ساده ترین چیزو باید یادت بدیم

مثه اینه که بهت بگیم وقتی گرسنه شدی باید غذا بخوری

همینقدر ساده و اسون ولی شما همینم بلد نیسی متاسفانه

بعدم مهم شوهرته اگه پشتته اصن غمت نباشه

رابطتتم تموم کن 

تمام

شوهرم وقتی فهمیدخیلی ناراحت شد.الانم قطع ارتباطیم باداداشش.نمیودنم اونشب کاردرستوکردم یان.همه میگن ب ...

خیلی خوبه ک از بلاک در بیارش و شروع کن مظلوم نمایی پی ام بده چرا اینکارو کردی از در دوستی وارد شو بگو تو مث خواهرم بودی و فلان بگو تو که خودت این حرفو میزدی اون حرفو میزدی اونم جواب میده دیگه بذار کف دست مادرشوهرتو برادر شوهرت

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
واقعا

ولی خداييش جاری من با اینکه ازم کوچيکتره کلی بهم انگیزه و شوق داده

حتی دیروز تو اينستا ازش تشکر کردم

شوهرم خوبه بنده خدا طرف منه.باداششم بحثش شدوبهم زد.ولی باورکنین انقدکه همچی توهم بودگیج بودم.خوانواد ...

اصن بچه ها پست نزارید دیگه ما هرچیم بگیم ایشون میخواد به حماقتش ادامه بده ما فقط وقتمونو تباه مکنیم .ایشون باید خودش سرش بخوره به سنگ تجارب ما واسش کارساز نیس.

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706