2733
2739
عنوان

ااااااه ه ه ه ... چرا مگان مارکل نمیزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 84 پست
دختر من یه همکلاسی داره مادرش وایته پدرش سیاهه پسره پوستش قهوه آیه موهاش قهوه آیه روشن خیلی بام ...

اره اینا معمولا حوشرنگ میشن مخصوصا که هری هم شیته و بابای مگانم طلاییه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکگیلی رنگ میشه

عه پرژکی عکست مبااااوورک 😘

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
مراسم عروسيشون وكه زنده نشون ميداد  دخترم گفت بابايي نگاه چه داماد خوشگله  دخترم😄😄😄😄 ...

تازه قد و قوارشو بگوووو

اسی عکسش بزار 

الان

عه پرژکی عکست مبااااوورک 😘

میسی  

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

جالبه واقعا!

انگلیس یه حکومت پادشاهی داره و با پول ملتش شاهزاده هاش جور واجور لباس میپوشن  خرج میکنن و رسانه ها هروز الکی بزرگش میکنن. بعد همون انگلیس واسه ما بی بی سی فارسی درست میکنه و بما درس دموکراسی میده که ما صبح تا شب پای اخبارش بشینیم و به سیولامون فحش بدیم که الن و بلن‌.

الان اگر یکی خبر نوه دار شدن فلان ادم تو مملکتمونو میداد چه فحش ها نبود که نمیدادیم.

واقعا متاسفم برای مردممون.

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.
اسی عکسش بزار 

تقدیم به تو گلم

نه عزیزم منم هستم هی میرم سرچ میکنم میگن یه هفته دیگه نینی شون دنیا میاد😐😂

میگن زاییده 

2706