2733
2739
عنوان

بچه احساس میکنم از بابام متنفرم

198 بازدید | 14 پست

بچه ها من از زمانی که بچه بودم اگر تو خونه بیکار بودم یا سرگرم بازی کردن بودم بابام میگفت برو درس بخون و تاکید داشتش که حتمی زبان انگیلیسی فول باشم و شاید باورتون نشه یک روز اومد خونه گفت رفتم اسمتو ترم ۵ زبان نوشتم  منم اونموقع کلاس ۳ وم دبستان بودم گفتم من اصلا در حد ۵ نیستم گفت برو یاد میگیری منم رفتم خب اونجا مثله احمقا بودم چون بقیه بلد بودن وای من نه .... باز از یه جایی شروع کرد بهم به سخت گیری تا حدی که دلم میخواست از خونه فرار کنم و نباشم و زمان هایی که با من مشکلی نداشت اصولا با مامانم دعواش شده بود . یا مثلا میومد تو اتاق من دادو هوار راه مینداخت که چرا اتاقت کثیفه یا اینکه چرا چاق شدی سره این موضوع ها اصولا دعوا بود تا اینکه بعد دانشگاه قبول شدنم یکم جو خونه اروم شد تا ۳ سال بعدش که ازدواج کردم باز شروع کرد اینبار این بدخلقی هارو با من نه بلکه با شوهرم ولی خب از اونجایی که شوهرم شعور داره هیچوقت تو روی من نزده . حالا الان که اومدم سر خونه زندگی خودم  خونه رو بابام به عنوان کادو ۲ دونگشو بهم داده تا بقیشو شوهرم بخره . حالا الان همش تکلیف برا من روشن میکنه مثلا میگه حیف این خونه ای که دادم به تو یا مثلا میگه تو اصلا ادم نیستی بچه ها من واقعا دلم میشکنه من دارم احساس میکنم که ازش متنفرم این به همه ثابت شده که چقدر بد اخلاقه ولی برای دیگران اینقدر خوش اخلاقه که ما باورمون نمیشه . همش احساس میکنه بقیه دارن بهش دروغ میگن یا میخوان سرشو کلاه بزارن اصلا زندگیو برامون جهنم کرده اگر ۵ دقیقه خوش اخلاقه ۵۰ دقیقه از دماغ میاره بیرون 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

همین ک 2 دونگ خونه رو ب نامت زده یا اینکه تاکید داشته انگلیسی یاد بگیری یعنی خیلی ب فکر و نگرانته 

اخلاقای بدش رو ندیده بگیر 

پدرته دیگ 

یه گوشتو بکن در یه گوشتم دروازه

فقط سعی کن جلو شوهرت جوری باشی ک پدرت هیچی نگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دوستت داره ولی بلد نیست نشون بده، مطمینا هیچ کسیو نه کلاس زبان ثبت نام میکرد، نه خونه به اسم هیچکس دیگه میزد، دلسوزته اما بلد نیست ابراز کنه، یه بار آروم باهاش حرف بزن، بگو بهش میدونم صلاحم رپ میخوای اما بعضی وقتا ناراحت میشم

2731
همین ک 2 دونگ خونه رو ب نامت زده یا اینکه تاکید داشته انگلیسی یاد بگیری یعنی خیلی ب فکر و نگرانته&nb ...

ببین یعنی امروز جوری تنمو لرزونده که دارم سکته میکنم  بخوره تو سرش همین دو دنگ 

خیلی دوستت داره ولی بلد نیست نشون بده، مطمینا هیچ کسیو نه کلاس زبان ثبت نام میکرد، نه خونه به اسم هی ...

شعور نداره اصلا 

2738

میدونید چیه درسته پدرمه ولی اصلا شعور محبتی نداره به طور مثال فک میکنه یکی رو تو جمع ضایع کنه خیلی کاره خوبیه . هروقت دلش بخواد همه رو ناراحت میکنه اصلا نمیگع الان وقتشه یا نه 

عزیزم اخلاقش اینجوریه.همین که خونه به نامت زده یعنی خیلی عاشقته.توی همین سایت دیدم خیلیا گفتم پدرامون پول دارن ولی حتی برامون جهیزیه نگرفتن.

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
اخه این دو دونگ حقمه میدونی چرا چون همه جهیزیمو خودم خریدم اینم تو بهترین جایه مشهد یه اپارتمان ۱۸۰ ...

باشه قبول کردم اینجا دنیای مجازی هستش

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
2706