2733
2734

واقعا موندم چکار کنم....پسرم 5 سالشه میگه داداش میخام..و منتظره...دعا میکنه...

خودم توان و ندارم و از همه همهم تر شاغلم و کسی را ندارم نگه داره

اقتصاد و ما بقی هم که ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هر کسی شرایط خودشو بهتر میدونه 

منم پسرم 5سالشه وگاهی میگفت یه روز بهش گفتم برا بچه دار شدن باید شرایط بدنی من وبابات مهیا بشه که باید زیر نظر دکتر باشیم والبته تصمیم بگیریم که یه نی نی دیگه داشته باشیم که ما فعلا نمیخوایم 

عزیزم بارها اینو گفتم یه بار دیگه هم میگم 

بچه اول که بحثش جداست 

سر بچه دوم یا چندم به مسئله اقتصادی دقت کنین 

بچه رو نیارین به امیداینکه خدا روزی رسونه 

اگه میتونی توان مالیشو داری اینده بچتو تامیندکنی اقدام کن 

اگه نداریو هپین الان تو خرج پوشکش موندی نیااااار یکیو نیار تو ابن دنیا وقتی نداری 

امروز نتونی خرج پوشکشو بدی فردا نداری خرج جهاز و عروسی و کار بچتو بدی 

والسلام

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین قشنگ بشین فکر هاتو بکن

من الان بارداری دوممه. یه دختر دارم ک خیییییلی تنهاس

تو فامیل ما همه یا از ازدواج بدشون میاد یا از بچه بدشون میاد. دختر من تک نوه و نتیجه کل فامیله و ایل و تبارمونه

همش با بزرگتر هاس. واقعا نیاز داره کنار هم سن و سالهای خودش و بچه ها باشه

از طرفی همه میخان همش باهاش بازی کنن. همش میلن خونمون

منم بارداری سختی داشتم و اللنم استراحت مطلقم ولی دیدم تو شرایط من بهتره یه بچه دیگه داشته باشیم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706